w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 219
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

AnyTrans 7.0.4


AnyTrans to rozbudowany manager plików multimedialnych z wbudowanym konwerterem do odpowiednich formatów, przeznaczony dla wszystkich urządzeń mobilnych firmy Apple. Jego wykorzystanie pozwoli przede wszystkim na synchronizację danych z komputerem, ale także klonowanie urządzeń, zarządzanie playlistami i aplikacjami oraz umożliwi odbudowanie biblioteki muzycznej iTunes.

Obsługa programu jest bardzo prosta i podobna do wszystkich programów wpisujących się w ekosystem oprogramowania tworzonego na potrzeby produktów Apple'a. Wszystkie kontrolki rozmieszczone są logicznie, a ich minimalna ilość nie pozwala się pogubić nawet początkującemu użytkownikowi. Po podłączeniu urządzenia mobilnego z systemem iOS do komputera, program wyświetla o nim szczegółowe informacje. Prócz graficznej podobizny samego sprzętu, uzyskamy detale o zajętości pamięci z podziałem na sekcje zależne od typu danych oraz informacje o firmware urządzenia.

Wszystkie możliwości programu zostały zgrupowane w lewej części okna, gdzie został wprowadzony podział ze względu na typ multimediów, których one dotyczą. Jeśli używamy kilku urządzeń mobilnych jednocześnie, każdy kolejno wpięty iPhone, iPod lub iPad reprezentowany jest w górnej części programu za pomocą czytelnych kart. Każda kolejna odwołuje się do zawartości z wybranego urządzenia.

Na uwagę zasługuje fakt, iż producent zapewnia, że AnyTrans został możliwie maksymalnie zoptymalizowany do osiągania jak najlepszych czasów transferu danych oraz konwersji formatów. Wykorzystuje w tym celu potencjał wieloprocesorowych jednostek obliczeniowych, wielowątkowość, zalety szybkich połączeń (USB 3.0, najszybsze standardy sieci oraz złącze Lightning), a także dostępne przyśpieszenie sprzętowe płynące z innych podzespołów komputera.

Ograniczenia!
Edycja trial pozwala na transfer maksymalnie 100 plików.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
AnyTransAnyTrans 7.0.4
Wersja stabilna
2.46 MB | 2019-08-30

Ilość pobrań: 1846 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 37

Komentarze (0)
AnyTrans