w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 230
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

iBrowse 1.0.6.0


iBrowse to program służący do zarządzania plikami obecnymi w iPhonie, iPadzie oraz iPodzie, a także w innych urządzeniach z zainstalowanym iOS (wspierane są wszystkie wersje tego systemu, włącznie z najnowszą). Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera poprzez kabel USB i już można przeglądać system plików iOS, a także odczytywać oraz zapisywać dane w katalogach takich jak Media, App albo Root (dostęp do root wymaga przeprowadzenia tzw. jailbreak’u). Narzędzie pozwala również na łatwy, obustronny transfer dokumentów, stanów gier, backupów oraz niektórych plików użytkownika pomiędzy urządzeniem a naszym PC. Co prawda producent poleca odrębny program (komercyjny iExplorer) do przesyłania aplikacji, multimediów, obrazów, wiadomości tekstowych, dzwonków i innych plików, zawsze można jednak spróbować również transferu poprzez iBrowse.

Eksplorator, który został wbudowany w program, obsługuje funkcję przenoszenia danych za pomocą metody przeciągnij i upuść, dostępne pliki mogą być wyświetlane w kilku trybach widoku, znanych doskonale z Windows - wspierane jest wyświetlanie ikon o różnych rozmiarach, kafelków, miniaturek obrazów i filmów, a także szczegółowych właściwości pliku. Narzędzie posiada także funkcję przeglądania plików backupów wykonanych przez iTunes, można dowolnie zarządzać takimi kopiami zapasowymi, dodatkowo iBrowse potrafi również automatycznie stworzyć nowy backup.

Szata graficzna programu jest przyjemna dla oka i nowoczesna, interfejs cechuje się wysoką intuicyjnością obsługi. Nawet mało zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z korzystaniem z funkcji narzędzia. Gdyby jednak natrafili na jakiekolwiek trudności, zawsze mogą zapoznać się z działem pomocy, dostępnym na stronie producenta.

Wymagania!
Program wymaga iTunes w wersji 10 lub wyższej, konieczne jest chociaż jednokrotne uruchomienie tej aplikacji, zanim skorzystamy z iBrowse.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
iBrowseiBrowse 1.0.6.0
Wersja stabilna
8.16 MB | 2015-12-26

Ilość pobrań: 287 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
iBrowse