w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 244
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

SyncDroid 1.2.5


SyncDroid to łatwy w użyciu, lecz bardzo rozbudowany program, umożliwiający tworzenie na komputerze kopii zapasowych danych, pochodzących z urządzenia z systemem Android, oraz transfer plików między komputerem a urządzeniem mobilnym.

Za pomocą aplikacji SyncDroid błyskawicznie zapiszemy w pamięci komputera dane, jak wysłane i otrzymane SMSy, historia połączeń, książka adresowa, zakładki i inne ustawienia przeglądarki internetowej, a także zdjęcia i filmy wykonane aparatem urządzenia. Możliwe jest również zgranie na dysk twardy wszystkich danych znajdujących się na karcie pamięci. Utworzoną przy pomocy programu kopię zapasową szybko wgramy z powrotem na dowolne urządzenie z Androidem.

Program oferuje również rozbudowanego menedżera danych, umożliwiającego zarządzanie danymi na urządzeniu mobilnym z poziomu komputera oraz przesyłanie plików do pamięci urządzenia lub na jego kartę pamięci.

Po podłączeniu urządzenia przenośnego do komputera za pomocą kabla USB, program automatycznie wykrywa nasz sprzęt i samodzielnie instaluje konieczne sterowniki, zatem konieczność ręcznej konfiguracji jest ograniczona do minimum. Aplikacja obsługuje urządzenia większości najpopularniejszych producentów, w tym Sony, Samsunga, Nokii, HTC, Asusa i Motoroli.

SyncDroid to narzędzie, które z pewnością przyda się wszystkim właścicielom urządzeń przenośnych, wyposażonych w system Android. Dzięki niemu szybko zabezpieczymy nasze dane, przeniesiemy istotne informacje ze starego urządzenia na nowe oraz uzupełnimy mobilną bibliotekę multimedialną. Jeżeli szukamy programu do tworzenia kopii danych z telefonu Android na komputer to SyncDroid jest bardzo dobrym wyborem.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (10 głosów)

Strefa Download programu
SyncDroidSyncDroid 1.2.5
Wersja stabilna
23.78 MB | 2014-10-13

Ilość pobrań: 1484 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
SyncDroid
avatararrow
~lalootec | 2014.05.31 10:02
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
LG nie obsługuje :(
SyncDroid 1.2.3
avatararrow
~Czarek | 2013.12.25 20:36
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przy próbie ściągnięcia Nod przerwał pobieranie - pięć zagrożeń Win32.
SyncDroid 1.0.4