w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 244
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

Evasi0n7 1.0.8


Evasi0n7 to program pozwalający na szybkie przeprowadzenie procesu odblokowania systemu operacyjnego (tzw. jailbreak) urządzeń mobilnych firmy Apple. Wyróżnia się prostotą działania - po podłączeniu odpowiedniego urządzenia, cały proces sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku.

Program łatwością swojej obsługi może zachęcić do przeprowadzenia jailbreak'a osoby, które dotychczas obawiały się podjęcia takich kroków ze względu na skomplikowanie tego typu aplikacji innych producentów. Dzięki odblokowaniu systemu iOS, użytkownik zdobędzie dodatkowe możliwości związane z użytkowaniem urządzeń mobilnych marki Apple. Wiąże się to przede wszystkim z możliwością instalacji na urządzeniu programów i dodatków spoza marketu App Store. Rozszerza to zatem funkcjonalność telefonu czy tabletu o aplikacje pochodzące od zupełnie nowych dostawców.

Należy pamiętać, że proces odblokowywania iPhone'a, iPoda czy iPada nie jest oficjalnym rozwiązaniem, zatem producent Evasi0n7 nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody czy utratę danych. Aktualna lista wspieranych urządzeń, jak również kilkuminutowy tutorial wideo, który pokazuje, jak używać programu, znajduje się na stronie producenta. Przed przystąpieniem do procesu odblokowywania warto utworzyć kopię zapasową urządzenia za pomocą programu iTunes. Jeśli zdecydujemy się na jailbreak, dzięki aplikacji Evasi0n7, nie powinno to zająć dłużej niż 5 minut.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Evasi0n7Evasi0n7 1.0.8
Wersja stabilna
16.17 MB | 2014-03-29

Ilość pobrań: 848 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Evasi0n7