w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 270
Wszystkich postów: 904548
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

CyanogenMod Installer 1.0


Osoby niezadowolone z działania swojego smartfona lub tabletu często próbują poprawiać jego osiągi różnorakimi metodami. Najbardziej kompleksową i potencjalnie skuteczną z nich jest wgranie jednego z nieoficjalnych wydań systemu Android, znanego pod nazwą CyanogenMod i zapewniającego „czystość” systemu, bez dodatków spowalniających jego pracę. O jego wielu zaletach można poczytać na stronie producenta.

CyanogenMod Installer to proste w obsłudze narzędzie, służące do instalowania tego właśnie ROMu na telefonie. Aplikacja wymaga zainstalowania uruchomienia specjalnej aplikacji mobilnej na naszym urządzeniu – bez niej nie będzie możliwe rozpoczęcie procesu konwersji. Należy także zaopatrzyć się w kabel USB, którym podłączymy androidowy gadżet do komputera. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, że instalacja modyfikacji systemu spowoduje jego reset do ustawień fabrycznych, co spowoduje m.in utratę wszystkich znajdujących się w jego pamięci danych. Jeśli nie chcemy ich stracić, będziemy musieli sporządzić kopię zapasową.

Działanie programu jest szybkie i bezproblemowe, a cały proces przebiega automatycznie, łącznie z pobieraniem plików instalacyjnych CyanogenModa i jego instalacją. W trakcie pracy programu nie należy wyłączać żadnego z urządzeń ani przerywać połączenia między nimi, gdyż może to spowodować poważne błędy. W pewnym momencie zostaniemy poproszeni o ręczne odblokowanie bootloadera na telefonie – jego ekran dotykowy nie będzie funkcjonował, zatem do nawigacji użyjemy klawiszy regulacji głośności oraz przycisku „Power”. Cały proces nie potrwa dłużej niż kilka minut.

CyanogenMod Installer to znakomita alternatywa dla ręcznej instalacji CyanogenModa – skomplikowanej, wymagającej uwagi i mogącej zakończyć się "śmiercią" smartfona.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (10 głosów)

Strefa Download programu
CyanogenMod InstallerCyanogenMod Installer 1.0
Wersja stabilna
1.96 MB | 2014-01-23

Ilość pobrań: 5058 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
CyanogenMod Installer