w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 230
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

CopyTrans Drivers Installer 2.049


CopyTrans Drivers Installer to kompletny zestaw sterowników pozwalających odbiorcy na zarządzanie sprzętem firmy Apple bez konieczności instalowania środowiska iTunes. Program będzie również przydatny dla użytkowników pragnących uruchomić inne produkty spod znaku CopyTrans bez posiadania w systemie wspomnianego już odtwarzacza. Paczka jest kompatybilna z urządzeniami takimi jak iPhone, iPad czy iPod Touch.

Aplikacja oferuje dwa tryby instalacji niezbędnych sterowników - automatyczny i manualny. Pierwszy z nich jest szczególnie rekomendowany dla początkujących użytkowników komputera, gdyż działa w sposób bezobsługowy i nie wymaga zaawansowanej wiedzy - najnowsze sterowniki zostaną pobrane z oficjalnej strony internetowej firmy Apple. Druga opcja pozwala odbiorcy na ręczne wskazanie lokalizacji instalatora iTunes. Należy przy tym pamiętać o wybraniu pliku dostosowanego do posiadanej wersji systemu operacyjnego (edycja 32-bitowa lub 64-bitowa). Tryb ten przeznaczony jest dla stanowisk roboczych nie mających stałego dostępu do Internetu.

CopyTrans Drivers Installer jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (dom, szkoła) jak i komercyjnych (firma lub inna działalność zarobkowa).

Uwaga!
Przed rozpoczęciem pracy z programem warto zapoznać się z umową licencyjną oraz krótkim poradnikiem wideo przygotowanym przez producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CopyTrans Drivers InstallerCopyTrans Drivers Installer 2.049
Wersja stabilna
11.3 MB | 2019-06-26

Ilość pobrań: 269 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CopyTrans Drivers Installer