w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

SnapPea 2.76.0.6535


SnapPea to aplikacja służąca do administracji zasobami danych w telefonach i smartfonach wyposażonych w system Android. Połączenie z komputerem jest nawiązywane poprzez USB. Możemy zarządzać dostępnymi w urządzeniu kontaktami, wiadomościami, zdjęciami, nagraniami audio oraz wideo, dzwonkami, aplikacjami, a także plikami systemowymi. Program ułatwia także pobieranie i instalowanie aplikacji na Androida.

Narzędzie wyposażono w prostą przeglądarkę portali 1Mobile Apps, YouTube, iTunes Movie oraz Ted Talks. Niektóre z nich dają dostęp do obszernej, darmowej kolekcji różnych programów przeznaczonych dla systemu Android. Pobieranie, instalowanie i przeglądanie aplikacji zostało zorganizowane w pojedynczym panelu, ułatwia to kontrolę nad wykorzystaniem przez nie wolnej pamięci urządzenia. SnapPea potrafi również importować do urządzenia z Androidem kolekcję muzyki dostępną w programie iTunes. Inną ciekawą funkcją jest tworzenie wiadomości tekstowych SMS przy użyciu klawiatury PC. O ile tylko telefon jest w danej chwili podłączony, można bez przeszkód wysyłać SMS-y za pomocą aplikacji. Program posiada możliwość tworzenia kopii zapasowej wszystkich danych zgromadzonych w telefonie lub smartfonie. Backup zapisywany jest na dysku komputera, w razie potrzeby można szybko przywrócić potrzebne dane.

Szata graficzna programu została wykonana na wysokim poziomie, interfejs posiada elegancki i nowoczesny wygląd. Z obsługą narzędzia poradzi sobie właściwie każdy użytkownik, w razie kłopotów, na stronie producenta dostępny jest dość szczegółowy dział pomocy. SnapPea powinien zadowolić średnio wymagających użytkowników telefonów i smartfonów z systemem Android. Nie jest to może najlepsza aplikacja do zarządzania tymi urządzeniami z poziomu PC, jednak posiada zestaw przydatnych funkcji, które są naprawdę pomocne w administracji zasobami telefonu.

Uwaga!
Istnieje także wersja Web programu, dostępna przez interfejs internetowy. Można z niej skorzystać na stronie producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
SnapPeaSnapPea 2.76.0.6535
Wersja stabilna
31.61 MB | 2014-06-21

Ilość pobrań: 3011 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 60

Komentarze (0)
SnapPea