w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 478
Wszystkich postów: 939017
Wszystkich tematów: 138910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Windows 8 Upgrade Assistant 6.2.9200.16507


Windows 8 Upgrade Assistant - Asystent Uaktualnienia to narzędzie usprawniające migrację na Windows 8. Ta niewielka aplikacja użytkowa wydana przez Microsoft informuje o tym, czy nasz komputer jest zgodny z wymaganiami stawianymi przez interfejs Modern UI oraz dołączone do niego oprogramowanie pokładowe.

Upgrade Assistant zwany również Windows 8/8.1 Upgrade Advisor jest w zasadzie bezobsługowy - w trakcie swojego działania, aplikacja sprawdza zgodność Windows 8 z podzespołami komputera oraz zainstalowanymi aplikacjami, sterownikami i urządzeniami (drukarka, skaner i inne). Wystarczy uruchomić plik pobrany z portalu oraz zaczekać na zakończenie analizy stanowiska roboczego. Proces może trwać od kilku do nawet kilkunastu minut, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Po zakończeniu testowania, na ekranie zostanie wyświetlony raport z informacjami na temat zgodnych, niezgodnych i wymagających przejrzenia elementów. Warto zapoznać się z widokiem szczegółowym - w okienku oprócz pełnej listy przeskanowanych pozycji, znajdziemy szereg przydatnych wskazówek (powiadomienia o aktualizacjach; informacje o zmianach w funkcjonalności systemu; operacje które należy wykonać po zainstalowaniu Windows 8; wsparcie technologii takich multitouch, snap, secure boot). Raport można także wydrukować lub zapisać w jednym z formatów (HTML, TXT, MHT).

Testowanie kompatybilności nie jest jedyną funkcją programu. Narzędzie wspomaga nas również w dokonaniu aktualizacji z Windows 7 z zachowaniem konfiguracji, ustawień osobistych, plików i oprogramowania. W razie potrzeby, możemy także przejść do sklepu Microsoftu, w którym mamy możliwość zakupienia i pobrania odpowiedniego wydania systemu operacyjnego.

Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją, warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie producenta.

Uwaga!
Przypominamy, że w dniu 8 kwietnia 2014 roku Microsoft całkowicie kończy wsparcie techniczne dla Windowsa XP, co oznacza brak jakichkolwiek aktualizacji z witryny WindowsUpdate. Dla Windows Vista zakończenie wsparcia technicznego planowane jest na 11 kwietnia 2017.

Wymagania!
Program do poprawnego działania wymaga uprawnień administratora.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Windows 8 Upgrade AssistantWindows 8 Upgrade Assistant 6.2.9200.16507
Wersja stabilna
5.23 MB | 2014-02-25

Ilość pobrań: 2394 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Windows 8 Upgrade Assistant