w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 516
Wszystkich postów: 946525
Wszystkich tematów: 141360

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Evalaze Free 2.2.1.1


Evalaze Free to bezpłatna edycja programu służącego do wirtualizacji. Dzięki niemu możliwe jest uruchamianie aplikacji w środowisku Windows bez wpływu na pliki systemowe, dzięki czemu możemy bez obaw o zniszczenie systemu korzystać z programów podejrzanych lub testować nowe aplikacje.

Działanie programu opiera się na tworzeniu migawek systemu, dzięki czemu aplikacja w łatwy sposób śledzi zachodzące zmiany podczas działania oprogramowania. Pozwala to na łatwy i szybki powrót do stabilnej pracy systemu operacyjnego, kiedy zakończymy pracę z aplikacją, która podlegała wirtualizacji. Dając użytkownikowi wybór, Evalaze Free może uruchamiać programy zarówno w środowisku całkowicie odizolowanym od plików systemu operacyjnego lub korzystając z metody interaktywnej, kiedy dostęp do systemowych plików jest możliwy.

Interfejs aplikacji nawiązuje stylem do zapoczątkowanej przez firmę Microsoft tendencji do umieszczania narzędzi na wygodnej w obsłudze wstążce, zamiast na pasku. Zwiększa to czytelność możliwych do wyboru opcji i pomaga w sprawnym obsługiwaniu programu przez początkującego użytkownika. Również sam proces uruchamiania nowego programu w środowisku zwirtualizowanym został maksymalnie uproszczony, ponieważ przebiega przez przyjazny kreator.

Warto dodać, iż producent udostępnia również edycję trial programu, która oferuje znacznie więcej funkcji, niż wersja darmowa, ale jej licencja nie pozwala używać aplikacji dłużej niż przez 14 dni. Aby z niej skorzystać, konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się bezpośrednio w programie.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum program nie wymaga instalacji.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala na wirtualizację tych aplikacji, których wielkość nie przekracza 1GB.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania program wymaga pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 2.0.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Evalaze FreeEvalaze Free 2.2.1.1
Wersja stabilna
9.98 MB | 2014-02-21

Ilość pobrań: 456 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Evalaze Free