w
googluj

SterJo Chrome History 1.1


SterJo Chrome History to bardzo prosty program, który wyświetla na ekranie historię z przeglądarki Google Chrome. Pokazywanych jest tylko kilka szczegółów odnośnie każdej z witryn, aby nie zaciemniać tym istoty informacji. Wśród danych będziemy zatem mogli poznać dokładny adres, nazwę strony, liczbę odwiedzin oraz datę i godzinę wizyty. Wyniki na ekranie można sortować według dowolnej z tych kolumn. Zabrakło tutaj jednak opcji związanych z eksportem danych – informacje można jedynie przeglądać, przez co są użyteczne wyłącznie wewnątrz programu. Na plus należy jednak zaliczyć dużą szybkość działania: elementy z historii zaczytywane są do widoku w aplikacji bardzo szybko.

Obsługa jest przy tym naprawdę prosta i poradzi sobie z nią każdy. Po uruchomieniu programu, wszystko dzieje się automatycznie. Wystarczy poczekać kilka sekund, aby zawartość tabeli prezentującej pozycje z historii została zapełniona. Od tego momentu możliwe jest swobodne przeglądanie wszystkich wpisów w historii. Wybrane pozycje można zaznaczyć, a następnie ponownie uruchomić w przeglądarce lub skopiować ich adres do systemowego schowka. Niestety zabrakło możliwości wykonywania tych akcji na kilku wpisach jednocześnie (aby np. za przyciśnięciem jednego przycisku uruchomić kilka wpisów w kolejnych kartach w przeglądarce lub wyeksportować do pliku lub schowka kilka pozycji).

Z tego powodu aplikacja stanowi jedynie alternatywę dla przeglądania historii Chrome’a w samej przeglądarce, ale nie rozszerza w tym zakresie dostępnych możliwości. Może stanowić ciekawą propozycję dla tych, dla których wykorzystanie w tym celu przeglądarki Google’a jest z jakichś przyczyn kłopotliwe.

Uwaga!
Program musi być uruchamiany przez administratora komputera.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SterJo Chrome HistorySterJo Chrome History 1.1
Wersja stabilna
1.13 MB | 2017-03-11

Ilość pobrań: 95 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SterJo Chrome History