w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 912654
Wszystkich tematów: 131229

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7611 dni

NetDrive 3.17.960


NetDrive to program do obsługi internetowych dysków (m.in. OneDrive, Dysk Google, Dropbox, Box, Amazon Cloud), kont FTP oraz dysków NAS. Aplikacja stanowi pod tym względem ciekawe rozszerzenie systemowe, ponieważ pozwala wyświetlić wszystkie wspomniane wyżej usługi jako dyski sieciowe zainstalowane na komputerze (w efekcie pojawiają się one jako kolejne partycje/napędy w Tym Komputerze, pozwalając na swobodny dostęp z dowolnej aplikacji). Przydatny okazuje się wówczas również wygodny pasek zużycia miejsca, identyczny z tymi, które prezentują wykorzystanie powierzchni na dyskach twardych komputera.

Choć wydawać by się mogło, że aplikacja będzie przez swoje możliwości skomplikowana, w rzeczywistości jest ona bardzo prosta w obsłudze i może zostać polecona również całkowitym amatorom. Po uruchomieniu wystarczy wybrać z listy dostępnych i obsługiwanych serwisów te „chmury”, z których chcemy skorzystać, a następnie się do nich zalogować. Na tym etapie dostępne są dodatkowe ustawienia, ale o ile nasza sytuacja nie jest specyficzna, nie musimy się nimi przejmować – zostawmy je bardziej wymagającym i zaawansowanym użytkownikom. W niektórych przypadkach samo zalogowanie się do usługi może nie wystarczyć; niezbędne będzie również zezwolenie w naszej usłudze, na kontakt z zewnętrznym oprogramowaniem, które chce korzystać z naszych danych. Aby program działał poprawnie, wyrażenie takiej zgody jest nieuniknione.

W każdej chwili mamy możliwość anulowania wszystkich powiązanych kont i usunięcia ich z aplikacji. Jest to również jedyny sposób, jeśli będziemy chcieli się wylogować z danej usługi, zmieniając dane właściciela (na przykład aby wykorzystać inne konto). Bez kasowania wszystkich danych logowania istnieje natomiast opcja wyłączenia wybranej usługi (wówczas znika ona z Tego Komputera jako dysk, ale w przyszłości można to przywrócić jednym przyciskiem).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
NetDriveNetDrive 3.17.960
Wersja stabilna
159 MB | 2023-06-11

Ilość pobrań: 346 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
NetDrive