w
googluj

Janetter 4.3.1.0


Janetter – lekki klient serwisu Twitter, który pozwala na jednoczesne zarządzanie wieloma kontami użytkowników. Pozwoli być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami bez konieczności ręcznego odwiedzania strony w obawie przed pominięciem jakiejś informacji. Program automatycznie skanuje wszystkie kanały jednocześnie, na bieżąco aktualizując listę wszystkich „tweetów” oraz wyświetlając powiadomienia pulpitowe w formie wyskakujących okienek.

Konfiguracja programu jest bardzo prosta i nie będzie wyzwaniem nawet dla osób nieznających języka angielskiego. Wystarczy przy pierwszym uruchomieniu wybrać między innymi interesujący nas wygląd interfejsu, a ostatecznie zalogować się w serwisie. Ten proces odbywa się w przeglądarce internetowej i równoznaczny jest z zaakceptowaniem dostępu aplikacji trzeciej (w tym przypadku opisywanego Janetter’a) do danych naszego konta Twittera. O wszystkich szczegółach jesteśmy informowani podczas potwierdzania informacji, a w ustawieniach konta (po zalogowaniu się przez przeglądarkę), zawsze mamy możliwość cofnięcia naszej decyzji; wówczas Janetter przestanie działać, ale automatycznie kanał komunikacji aplikacji z naszym kontem zostanie zamknięty.

Podczas korzystania z programu na największym obszarze okna widzimy najnowsze wpisy użytkowników, których obserwujemy. Poruszanie się po innych elementach usługi, takich jak prywatnych wiadomościach czy tworzeniu nowego wpisu odbywa się zarówno z lewej strony ekranu w formie menu składającego się z ikon, bądź przy pomocy zakładek w dolnej części. Warto zwrócić uwagę na ustawienia aplikacji, które są dość rozbudowane, więc pozwolą całkiem dokładnie dostosować działanie klienta do indywidualnych potrzeb.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
JanetterJanetter 4.3.1.0
Wersja stabilna
22.78 MB | 2015-09-25

Ilość pobrań: 128 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Janetter