w
googluj

PopKey for Desktop 1.0.0


PopKey for Desktop to pulpitowy klient serwisu PopKey, który dostarcza zabawnych animacji GIF, często stosowanych w formie krótkich odpowiedzi w mailach czy na forach. Aplikacja stanowi katalog wszystkich propozycji tego serwisu, który można przeglądać zarówno według kategorii lub własnych słów kluczowych, a następnie wykorzystać znalezione animacje, uzyskując do nich bezpośrednie hiperłącze. Całość jest bardzo prosta w obsłudze, jednak niekiedy nie zaskakuje pozytywnie szybkością wyszukiwania plików.

Korzystanie z programu jest dość specyficzne, ponieważ ogranicza się do stosunkowo niewielkiego okienka w prawej części ekranu, którego w dodatku nie można przemieścić w inne miejsce. Aby zapewnić użytkownikowi stały dostęp do bazy animacji z dowolnego „miejsca komputera”, aplikacja wyświetlana jest również po kliknięciu na ikonę na pasku zadań, zawsze na wierzchu pozostałych okien. Uruchomienie programu skutkuje wyświetleniem polecanych animacji. Wystarczy wpisać jakieś słowo (w języku angielskim) w górne okno wyszukiwarki, a po zatwierdzeniu przyciskiem Enter, uzyskamy tylko te animacje, których tagi zgadzają się z naszym słowem-kluczem. Niestety ten etap nie jest szczególnie wydajny (być może spowodowane jest to wysoce obciążonymi serwerami producenta i w przyszłości się zmieni).

Wyszukując animacje, można skorzystać także z przeglądania katalogu według kategorii, wówczas nie mamy już możliwości zawężenia wyników w oparciu o wpisywanie tagów w wyszukiwarkę. Niezależnie od wybranej metody wyszukiwania, kiedy wybierzemy już konkretną animację, po jej kliknięciu, link bezpośredni zostaje skopiowany do schowka, a cała aplikacja jest automatycznie zamykana. Link wystarczy następnie udostępnić na forum, bądź wysłać w wiadomości tekstowej innemu użytkownikowi, który po jego kliknięciu zostanie przekserowany bezpośrednio do wybranej przez nas uprzednio animacji.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PopKey for DesktopPopKey for Desktop 1.0.0
Wersja stabilna
48.85 MB | 2015-09-07

Ilość pobrań: 98 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PopKey for Desktop