w
googluj

Pluto TV 0.1.3


Pluto TV to program do obsługi internetowej platformy telewizyjnej o tej samej nazwie. Oferuje ona darmowy dostęp do ponad setki kanałów, posortowanych według kategorii takich jak muzyka, sport, styl życia, rozrywka, technologia, kultura i sztuka, edukacja, nowości i informacje, programy komediowe oraz kanały dla dzieci. Jest to program bardzo prosty w obsłudze, który prócz możliwości oglądania kanałów w okienkowej aplikacji o bardzo ciekawym interfejsie, oferuje także opcję nagrywania (pobierania) oglądanych treści na dysk.

Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy po uruchomieniu wybrać interesujący nas kanał, przeglądając kategorie, a następnie kliknąć na jego nazwie. Odpowiedni streaming zostanie załadowany, a na ekranie (początkowo w niewielkim podglądzie) wyświetlony zostanie zarówno podgląd, jak i krótki opis kanału i aktualnego programu. Warto zwrócić na tym etapie uwagę na szybkość ładowania, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Podobnie ma się sytuacja z płynnością przekazu - mimo bardzo dobrej jakości wizji i dźwięku, obraz nie zacina się i jest dobrze zsynchronizowany z fonią. Nie zapominajmy jednak, iż wiele zależy od prędkości naszego połączenia internetowego.

Jak wspomniano na wstępie, program cechuje się bardzo ciekawym interfejsem, w którym pomiędzy głównymi funkcjami przełączamy się zakładkami w lewej części ekranu. Utrzymany jest w ciemnej kolorystyce, co w większości przypadków dobrze będzie się komponować z innymi aplikacjami czy sprzętem, jeśli na przykład będziemy chcieli korzystać z aplikacji na komputerze w salonie, wykorzystując komputer jako urządzenie typu „media center”.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Ograniczenia!
Niektóre opcje programu (na przykład pobieranie materiałów na dysk komputera), wymagają darmowej rejestracji użytkownika, co może się odbyć na przykład przy użyciu danych logowania z serwisu Facebook.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (8 głosów)

Strefa Download programu
Pluto TVPluto TV 0.1.3
Wersja stabilna
20.04 MB | 2015-07-06

Ilość pobrań: 794 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Pluto TV