w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 328
Wszystkich postów: 904238
Wszystkich tematów: 127483

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6478 dni

WinScheduler Free 7.6.9


WinScheduler Free to darmowa wersja programu do automatyzacji powtarzalnych czynności podczas pracy z komputerem. Dzięki licznym opcjom pozwala na stworzenie terminarzy automatycznego wykonywania konkretnych działań lub ustawiania tak zwanych wyzwalaczy, dzięki którym wybrana akcja zostanie uruchomiona w momencie, gdy zostanie wykryte inne działanie użytkownika. Przykładem takiej sytuacji może być automatyczne stworzenie nowego folderu w wybranej lokalizacji, w chwili, gdy użytkownik skasuje konkretny plik znajdujący się w innej ścieżce, bądź utworzy nowy dokument w folderze. Ponieważ całość kontrolowana jest przez czytelny interfejs, obsługa jest stosunkowo intuicyjna, a zamierzone efekty pod postacią nowych zaplanowanych działań, możemy w aplikacji osiągnąć dość szybko.

Okno programu podzielone zostało na kilka części, po których poruszanie się może się wydać z początku skomplikowane, jednak, jak pokazuje praktyka, wystarczy kilka chwil pracy z aplikacją, by docenić takie a nie inne rozplanowanie interfejsu, który tylko ułatwia naszą pracę. Aby utworzyć nowe zadanie, najwygodniej skorzystać będzie z jednej z trzech zakładek największego z modułów, z poziomu których utworzyć możemy nowe makro, wyzwalacz lub zaplanowane działanie ze zdefiniowanymi okresami uruchamiania. W miejscu tym znajdziemy wiele opcji, które pozwolą użytkownikowi dokładnie sprecyzować, jak powinna zachowywać się automatyzacja oferowana przez aplikację. W przypadku definiowania makr, warto zwrócić uwagę na ich przeznaczenie (dotyczyć mogą na przykład systemowego schowka i działań związanych z jego zawartością).

Ustawienia dostępne w programie ograniczają się do technicznych opcji związanych z działaniem aplikacji. Znajdziemy wśród nich między innymi możliwość zdefiniowania kombinacji klawiszowych, którymi kontrolowane jest nagrywanie makr, jak również dodatkowe udogodnienia, takie jak automatyczny zapis zmian w programie czy edycję nazw związanych z datami (mimo braku oferowanej na tę chwilę polskiej wersji interfejsu, możemy w tym miejscu ręcznie wprowadzić polskie nazwy miesięcy i dni tygodnia, by nieco ułatwić sobie zrozumienie informacji wyświetlanych przez program w widokach terminarza).

Uwaga!
Darmowa wersja pozwala uaktywnić 30-dniowy okres próbny wersji "Standard" lub "Professional".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WinScheduler FreeWinScheduler Free 7.6.9
Wersja stabilna
15.97 MB | 2015-11-08

Ilość pobrań: 134 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WinScheduler Free