w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 241
Wszystkich postów: 904176
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6443 dni

Macro Recorder LITE 4.71.0


Macro Recorder LITE to program do nagrywania makr na komputerze, w najprostszej edycji oferowanej przez tego producenta. Umożliwi nam stworzenie automatyzacji monotonnych i powtarzalnych czynności, które wykonujemy podczas pracy przy komputerze. Dzięki temu w przyszłości nasza praca z tymi samymi aplikacjami będzie nie tylko dużo szybsza, ale i przyjemniejsza (nie będziemy już musieli tracić czasu na mozolne powtarzanie ruchów myszą).

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i dla nikogo nie powinna być problematyczna. Po uruchomieniu programu, naszym oczom ukazuje się dość duża i początkowo pusta tabelka, w której w przyszłości pojawią się zarejestrowane przez program czynności użytkownika. Aby nagrać odpowiednie zachowanie myszą, konieczne będzie włącznie rejestrowania odpowiednim przyciskiem po lewej stronie paska narzędzi aplikacji, bądź też poprzez skrót klawiaturowy (uprzednio można go ręcznie edytować w ustawieniach). Nagrywanie rozpoczyna się, a wszystkie ruchy użytkownika (poruszanie kursorem, kliknięcia, zaznaczenia, przyciśnięte przyciski klawiatury itp.) rejestrowane są w odpowiedniej kolejności. W przypadku myszy, wszystkie dane zapisywane są w oparciu o bezwzględne współrzędne kursora, dzięki czemu nie ma znaczenia w którym miejscu znajduje się kursor, kiedy przystępujemy do nagrania.

Stworzone makra można dodatkowo edytować (zmieniając parametry poszczególnych etapów, które wykrywała automatyka), a następnie zapisać na dysku komputera, by w przyszłości otworzyć i uruchomić, ułatwiając sobie tym samym codzienną pracę z dowolnym innym programem.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Macro Recorder LITEMacro Recorder LITE 4.71.0
Wersja stabilna
1.63 MB | 2015-05-11

Ilość pobrań: 1567 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (1)
Macro Recorder LITE
avatararrow
~Pawel | 2015.05.13 14:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
według mnie jest to najlepszy, prosty program do makr
Macro Recorder LITE 4.71.0