w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

Dual Display Mouse Manager 1.1


Dual Display Mouse Manager (DDMM) to niewielki program dla użytkowników więcej niż jednego monitora, który ułatwia nawigowanie kursorem myszy, zapobiegając przypadkowemu „wyjechaniu” poza obszar monitora obsługiwanego w danym momencie. Całość opiera się o stworzenie minimalnego opóźnienia, w sytuacji, kiedy przesuwając kursorem myszy natrafimy na krawędź monitora. Aby przypadkowo jej nie przekroczyć, program automatycznie zamraża kursor na krawędzi poprzedniego ekranu na zadaną ilość czasu, by użytkownik nie musiał ręcznie cofać myszy.

Aby ułatwić całą obsługę, aplikacja oferuje ustawienia automatyczne. Dzięki nim użytkownik praktycznie nie musi się o nic martwić (domyślnie stosowane są granice ekranu zgodne z jego rozdzielczością oraz opóźnienie 150 milisekund). Osoby chcące maksymalnie dostosować działanie programu do własnych wymagań, mogą zmodyfikować między innymi wspomniany czas zamrażania kursora myszy oraz zmienić obszar, który uznawany będzie za krawędź ekranu (nie musi to być jego fizyczna krawędź wynikająca z rozdzielczości).

Dodatkowe opcje pozwalają między innymi włączyć możliwość przekraczania granic ekranów bez opóźnień przy jednoczesnym naciśnięciu odpowiedniego przycisku klawiatury oraz aktywować automatyczne uruchamianie aplikacji przy starcie systemu operacyjnego. Program jest prostym dodatkiem (co więcej niewymagającym instalacji i potrzebującym minimum zasobów), ale okaże się przydatny dla każdego, kogo denerwuje przypadkowe przekraczanie granic ekranów w rozwiązaniach wielomonitorowych.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Dual Display Mouse ManagerDual Display Mouse Manager 1.1
Wersja stabilna
0.03 MB | 2015-12-01

Ilość pobrań: 112 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Dual Display Mouse Manager