w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 254
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6442 dni

Keyboard Launchpad 1.6


Keyboard Launchpad – program umożliwiający przypisanie skrótów klawiaturowych do obsługi niemal dowolnej akcji w komputerze, takiej jak na przykład uruchomienie konkretnej strony internetowej, wywołanie wybranych funkcji systemowych, zarządzanie schowkiem, wprowadzanie adresów URL itp. Jest prosty w obsłudze, a jego konfiguracja nie zajmuje więcej niż kilka sekund dla każdego nowego zapisywanego zadania. Ułatwieniem w tworzeniu własnych skrótów jest wstępnie gotowa konfiguracja, która po instalacji pokazuje przykładowe zastosowanie skrótów klawiaturowych do obsługi popularniejszych zdarzeń.

Podczas działania aplikacja jest w zasadzie niezauważalna dla użytkownika – kryje się po ikoną na systemowym pasku zadań. W razie potrzeby (na przykład w celu edycji skrótów), interfejs z ustawieniami uruchomimy kierując się do menu kontekstowego właśnie tej ikony. Naturalnie, aby działanie programu było możliwe, musi on być uruchamiany przy każdym starcie systemu operacyjnego – domyślnie dzieje się to automatycznie, więc również w tym zakresie użytkownik nie musi dbać o to samodzielnie.

Warto zwrócić uwagę, iż w programie istnieje możliwość zapisania wszystkich stworzonych ustawień oraz ich wczytywania. Rozwiązanie to zostało stworzone na potrzeby kopii zapasowej, jednak w praktyce umożliwia również dzielenia się konfiguracją z innymi użytkownikami (wystarczy przesłać znajomemu zapisany plik ustawień, a następnie wczytać go do programu). Pełna wersja programu umożliwia dodatkowo wydruk kompletnej listy wszystkich skrótów.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Keyboard LaunchpadKeyboard Launchpad 1.6
Wersja stabilna
1.48 MB | 2015-11-23

Ilość pobrań: 58 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Keyboard Launchpad