w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 240
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6442 dni

Pinnacle Game Profiler 8.2.8


Pinnacle Game Profiler to program, dzięki któremu będziemy w stanie zagrać w wiele gier komputerowych, wykorzystując do tego kontrolery inne, niż mysz i klawiatura (nawet, jeżeli wybrana przez nas produkcja nie teoretycznie nie oferuje takiej możliwości). Aplikacja wspiera większość nowoczesnych gamepadów czy joysticków, również tych, których przeznaczeniem pierwotnie były najnowsze konsole, takie jak PlayStation 4 oraz Xbox 360.

W przeciwieństwie do wielu innych programów tego typu, które mapują klawisze kontrolera na klawiaturę („udając” tym samym przed systemem, iż tak naprawdę korzystamy właśnie z klawiatury i myszy), tutaj działanie jest nieco odmienne, bowiem ingeruje bezpośrednio w pliki sterowników gry, zwiększając tym samym jakość rozgrywki prowadzonej przy pomocy zewnętrznych kontrolerów, które w takim przypadku powinny działać po prostu dużo lepiej, niż w sytuacji klasycznego mapowania. Odpowiednie profile do gier można w szczegółowy sposób tworzyć samodzielnie w aplikacji, ale także skorzystać z ogromnej bazy gotowych profilów, które dostępne są na serwerach producenta programu. Wystarczy pobrać je bezpośrednio z aplikacji lub podczas przeglądania dedykowanej witryny w Internecie.

Korzystając z programu warto przyjrzeć się preferencją nie tyle samych kontrolerów, co ogólnie aplikacji. Jest ich bardzo dużo i pozwalają dokładnie sprecyzować wiele aspektów pracy. Dzięki temu reakcja aplikacji będzie zawsze taka, jak tego oczekujemy, co może znacznie wpłynąć na radość czerpaną podczas zabawy z komputerowymi grami.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 20 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Pinnacle Game ProfilerPinnacle Game Profiler 8.2.8
Wersja stabilna
11.37 MB | 2016-11-18

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Pinnacle Game Profiler