w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 246
Wszystkich postów: 904176
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6443 dni

Windows Macro Recorder 1.0


Windows Macro Recorder (Freelabs Macro Recorder) to miniaturowy program w formie widżetu pulpitu do nagrywania makr. Dzięki niemu wykonywane przez nas na komputerze czynności (związane z ruchami i przyciśnięciami myszy), będą mogły zostać zautomatyzowane, by w przyszłości przyśpieszyć obsługę programów wymagających powtarzalnych akcji oraz mozolnych konfiguracji. Ponieważ aplikacja wyposażona została w funkcję zapisu, nie jesteśmy to ograniczeni tylko do jednego zapisanego makra; można ich stworzyć dowolną ilość, aby następnie, przed odtworzeniem, załadować interesujący nas plik (dotyczący konkretnego zastosowania).

Z uwagi na swoją prostotę, program jest bardzo prosty w użyciu, ale tym samym nie oferuje żadnych ustawień oraz opcji związanych z edycją. Aby zarejestrować nowe makro, wystarczy użyć przycisku nagrywania, a następnie wykonać interesujące nas czynności przy pomocy myszy. Wszystkie działania są rejestrowane, dopóki nie zakończymy tego procesu przyciskiem „Stop”. Wówczas możliwe jest odtworzenie nagranego makra lub zapisanie go w dowolnej lokalizacji w systemie, pod ręcznie wpisywaną nazwą. Obok przycisku zapisywania, znajdziemy także możliwość wspomnianego wcześniej ładowania uprzednio zapisanych makr, co pozwoli w przyszłości wykorzystywać odpowiednie z nich, w zależności od sytuacji.

Na tym kończą się możliwości programu, co można oczywiście uznać za zaletę: cała obsługa ogranicza się do kilku graficznych przycisków, nie sposób też pogubić się w jakichkolwiek opcjach, których tu po prostu nie ma. Program jest ciekawą propozycją, jednak jedynie dla najmniej wymagających użytkowników.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Windows Macro RecorderWindows Macro Recorder 1.0
Wersja stabilna
0.4 MB | 2015-05-11

Ilość pobrań: 375 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Windows Macro Recorder