w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 220
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6442 dni

Gamepad Map 6.3.2


Gamepad Map to program dla graczy, dzięki któremu będą mogli „zmapować” przyciski dowolnego kontrolera do gier na klawiaturę oraz mysz. W praktyce oznacza to, że aplikacja pozwoli wykorzystywać gamepady oraz inne kontrolery w grach, w których przewidziano sterowanie jedynie za pomocą klawiatury oraz myszy. Obsługiwane są wszystkie urządzenia bazujące na standardzie Xinput, w tym gamepady z konsoli Xbox 360 oraz Xbox One.

To świetne rozwiązanie w szczególności dla fanów starszych gier, ale nowoczesnych i wygodnych kontrolerów (które można również podłączyć do komputera). Pozwoli to na rozrywkę na nieznanym dotąd poziomie. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Po uruchomieniu wybieramy szablon ustawień (któremu można nadać nazwę) i przypisujemy ustawienia poszczególnym przyciskom kontrolera. Jednocześnie obsługiwane są maksymalnie cztery urządzenia, co w praktyce wystarczy niemal każdemu graczowi na przyjemne spędzenie czasu z przyjaciółmi przy ulubionych grach przy komputerze.

Co istotne, wykorzystanie programu pozwala obsługiwać gamepadem nie tylko gry desktopowe, ale także webowe oraz te, które uruchamiane są w emulatorach. Wynika to ze specyfiki działania programu – aplikacja „udaje” przed systemem operacyjnym, że wciskane przez nas przyciski na urządzeniu są klawiaturą, bądź myszą. W praktyce oznacza to, że program może zostać równie dobrze wykorzystany jako sterownik do gamepada używanego jako kontroler całego komputera na przykład w zastosowaniach media center, kiedy komputer stanowi główne urządzenie w pokoju wypoczynkowym.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Gamepad MapGamepad Map 6.3.2
Wersja stabilna
7.2 MB | 2017-02-21

Ilość pobrań: 656 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
Gamepad Map