w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 223
Wszystkich postów: 904176
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6443 dni
pl

Windows Shutdown Assistant 3.0.9


Windows Shutdown Assistant to program do automatycznego zamykania komputera (lub uruchamiania innych akcji) zgodnie ze stworzonym wcześniej harmonogramem. Możliwe jest tu wykorzystanie wielu różnych znaczników czasowych, które pozwalają maksymalnie dostosować wybrane działania do naszych potrzeb: dostępne jest uruchamianie działań między innymi po upływie konkretnego czasu, cyklicznie, konkretnego dnia o konkretnej godzinie, czy też kiedy wykryte zostanie zużycie procesora na zadanym poziomie lub poziom baterii w naszym komputerze przenośnym spadnie poniżej wybranego minimum.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i sprowadza się do wybierania kolejnych opcji zgodnie z kolejnością ich występowania na ekranie. Program składa się z jednego okienka, więc nie ma możliwości, by się w nim „zgubić”. W pierwszym kroku wybrać należy harmonogram dla nowego zadania, a następnie konkretną czynność. Może nią być tytułowe wyłączenie komputera, ale również aktywacja innych stanów oszczędzania energii, wyłączenie monitora, uruchomienie konkretnego programu czy strony internetowej, a nawet opróżnienie kosza, usunięcie plików tymczasowych, czy też wyświetlenie tekstowej notatki. Co istotne, program nie ogranicza nas do jednorazowego wykorzystywania tylko jednej zaprogramowanej akcji. Wybrane szczegóły dla danego „makra” dodajemy do listy zadań programu, a wtedy możemy również przejść do ustawiania parametrów kolejnej akcji.

Warto dodać, iż z poziomu menu kontekstowego ikony programu na pasku zadań, użytkownik ma stały dostęp do kilku czynności związanych z systemem (m.in. hibernacja, wyłączenie monitora, usunięcie historii niedawno używanych programów). W przeciwieństwie do głównej funkcjonalności aplikacji, działania uruchamiane z tego miejsca są wykonywane natychmiastowo.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Windows Shutdown AssistantWindows Shutdown Assistant 3.0.9
Wersja stabilna
3.42 MB | 2016-09-28

Ilość pobrań: 374 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Windows Shutdown Assistant