w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 216
Wszystkich postów: 904176
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6443 dni

User Idle Starter 1.0


User Idle Starter to konsolowy program do automatyzacji uruchamiania aplikacji w momencie wykrycia stanu bezczynności na komputerze. Programy włączane mogą być na kilka sposobów, z wybranym przez użytkownika opóźnieniem czasowym (podawanym w sekundach), względem wykrycia przejścia komputera w stan bezczynności (tryb ten często nazywany jest „Idle”). Choć aplikacja wymaga obsługi przez interfejs tekstowy, składania poleceń jest bardzo prosta, wobec czego program można polecić nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale również tym bardziej początkujących, którzy tylko nie boją się zetknięcia z wierszem poleceń Windowsa.

Choć dwukrotne kliknięcie na ikonę programu wyświetla nam niezamykającą się konsolę z informacjami o obsłudze, pamiętajmy, iż aby wykorzystać program, odpowiednie polecenia należy wpisywać już w konsolę systemową (CMD), nie zaś w okienku wyświetlonym przez program, ponieważ wówczas nie osiągniemy oczekiwanego efektu. Odpowiednią składnię poleceń znaleźć można w wyświetlanych informacjach, które ładowane są do konsoli po dwukrotnym kliknięciu ikonki z programem.

Warto zwrócić uwagę, iż podczas wprowadzania komend, wielkość liter w nazwie uruchamiany programów ma znaczenie. Domyślnie należy więc rozpocząć polecenia od UserIdleStarter.exe, nie zaś, jak sugeruje instrukcja, useridlestarter.exe, ponieważ wówczas program nie zadziała. Po odpowiednim wprowadzeniu polecenia i parametrów, odczytane przez program wartości prezentowane są w formie listy w okienku konsoli, a odpowiednie zadanie uruchamiane, zgodnie z życzeniem użytkownika.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
User Idle StarterUser Idle Starter 1.0
Wersja stabilna
0.01 MB | 2015-02-23

Ilość pobrań: 48 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
User Idle Starter