w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 328
Wszystkich postów: 904238
Wszystkich tematów: 127483

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6478 dni

Splat 1.1.8 Build 1


Splat (Simple Program Launching and Termination) to program do automatyzacji uruchamiania programów oraz plików na komputerze. Pozwala stworzyć odpowiednie scenariusze, na podstawie których aplikacja wspomoże użytkownika podczas włączania nowych dokumentów oraz aplikacji. Możliwe jest na przykład stworzenie odpowiednich funkcji, które automatycznie uruchomią notatnik, o ile wcześniej nie został uruchomiony, a obciążenie procesora wynosi mniej niż określoną ilość procent.

Choć zastosowań tego typu rozwiązania można znaleźć pewnie wiele, program może się okazać szczególnie przydatny w sytuacjach, w których do wykonania konkretnej czynności bardzo często wykorzystujemy wiele powtarzalnych narzędzi oraz plików. Przykładem może być praca webmastera, który, aby zaktualizować informacje na serwerze potrzebuje prawdopodobnie otwartych wybranych folderów z plikami strony internetowej, klienta FTP, konkretnych przeglądarek oraz dodatkowych narzędzi sprawdzających, których uruchomienie powinno nastąpić po poprawnym zaktualizowaniu danych na serwerze. Dzięki opisywanej aplikacji zautomatyzowanie (przynajmniej częściowe) takich czynności nie powinno stanowić wielkiego wyzwania, a zasady te można oczywiście przełożyć na dowolną inną dziedzinę oraz potrzeby związane z wykorzystaniem komputera.

Cały proces dodawania nowego scenariusza odbywa się poprzez czytelny kreator, z poziomu którego możemy wybierać nie tylko nowe aplikacje oraz pliki do uruchomienia, ale również programy, które powinny zostać zamknięte. Stworzony scenariusz zapisywany jest na przyszłość pod wymyśloną przez użytkownika nazwą, a aktywowany może być ręcznie z poziomu programu lub poprzez wybrany skrót klawiaturowy.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Producent nie wyklucza, iż program będzie działać poprawnie również pod kontrolą Windowsa XP, Visty oraz 8 (8.1), jednak nie są to informacje wynikające z przeprowadzonych testów, a jedynie teoretycznych założeń.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SplatSplat 1.1.8 Build 1
Wersja stabilna
1.05 MB | 2015-08-11

Ilość pobrań: 100 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Splat