w
googluj
pl

Free DVD Video Burner 3.2.54.823


Free DVD Video Burner to nieskomplikowane narzędzie do nagrywania plików DVD-Video na płytach DVD. Program nie służy do wypalania płyt z tzw. zrippowanym wideo (skompresowanym – AVI, DivX, Xvid itp.). Obsługiwane są jedynie pliki DVD-Video z folderu VIDEO_TS, który jest dostępny na płycie DVD lub, np. po skopiowaniu, na naszym dysku twardym, czy innym nośniku.

Obsługiwane są płyty DVD oraz DVD-DL, tak więc można nagrywać filmy przekraczające rozmiary zwykłej płyty DVD. Najważniejsze opcje pozwalają na wybór nagrywarki, zatytułowanie dysku, ustalenie prędkości zapisu oraz wybranie folderu dla plików tymczasowych, z których korzysta program w trakcie nagrywania. Możliwe jest także ustalenie, czy po ukończeniu zapisu program wysunie płytę, wyłączy komputer albo skasuje pliki źródłowe z dysku.

Interfejs graficzny aplikacji został wykonany dość minimalistycznie, głównie z myślą o prostej funkcjonalności. Z obsługą powinien poradzić sobie każdy użytkownik, wystarczy, że doda folder VIDEO_TS do programu, wybierze odpowiednie opcje i uruchomi nagrywanie. Free DVD Video Burner nie posiada zbyt wielu możliwości, ale pomoże w łatwym kopiowaniu płyt z filmami, czy innymi nagraniami wizualnymi, które są dostępne w formacie DVD-Video.

Uwaga!
Należy zachować ostrożność podczas instalacji, gdyż program oferuje także zainstalowanie innych aplikacji - TuneUp Utilities, oraz oprogramowania Delta Toolbar. Delta cieszy się raczej złą opinią, zmienia silnik wyszukiwania przeglądarki na własny oraz ustawia stronę główną na swoją witrynę. Aby uniknąć instalacji dodatkowych programów, należy skorzystać z opcji instalacji niestandardowej.

Spolszczenie!
Gdyby wystąpiły problemy z domyślnym ustawieniem języka na polski, można w łatwy sposób wybrać nasz język w opcjach programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (15 głosów)

Strefa Download programu
Free DVD Video BurnerFree DVD Video Burner 3.2.54.823
Wersja stabilna
28.29 MB | 2016-08-24

Ilość pobrań: 1328 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (4)
Free DVD Video Burner
avatararrow
~#KosteckiST# | 2015.12.11 21:25
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Korzystam z tego programosa. Może to nic szczególnego, bez wodotrysków, ale- jak skrobnął Aspagio- daje rade. Pozdro Aspaghio i debila.
Free DVD Video Burner 3.2.25.1211
avatararrow
~debil | 2015.10.14 18:34
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
tele.. duża objętość, to twój zad.. mała funkcjonalność, to twoja głowa..
Free DVD Video Burner 3.2.19.1013
avatararrow
~Aspaghio | 2015.10.14 08:39
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tele, znam twoje bredzenie z "chomikuj.pl" i dostrzegam, iż na PROGRAMOSKACH również się 'zadomowiłeś'... jak 'robak w słoninie'. Współczuję moderatorom mnogości wykasowań.
Free DVD Video Burner wcale nie odbiega poziomem od innych programów. Może nie jest wirtuozem w swojej branży, ale 'daje radę'. Hejka !!!!
Free DVD Video Burner 3.2.19.1013
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl