w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 145
Wszystkich postów: 913916
Wszystkich tematów: 130475

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

MakeBD 1.1.0 Beta


MakeBD (Free Blu-ray Creator) to niewielki program do tworzenia własnych materiałów na płyty Blu-Ray. Pozwoli w kilku prostych krokach stworzyć odpowiedni zestaw plików do późniejszego nagrania na płycie, uprzednio uwzględniając interesujące użytkownika do nagrania filmy oraz obecność prostego menu. Aplikacja jest jednym z najprostszych rozwiązań, dzięki któremu w kilak chwil otrzymamy gotowy zestaw folderów do nagrania na płycie Blu-Ray, do późniejszego uruchomienia w domowym, stacjonarnym odtwarzaczu tego typu nośników.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Po uruchomieniu w pierwszym kroku warto wskazać folder docelowy, w którym wygenerowane zostaną wszystkie niezbędne elementy do nagrania na płytę Blu-Ray. Następnie, przy pomocy wbudowanego niewielkiego eksploratora, możliwe jest dodawanie do listy kolejnych filmów, które chcemy nagrać na nośnik. Pamiętajmy, że nośniki Blu-Ray cechują się bardzo dużą pojemnością i (o ile nie wykorzystujemy programu do nagrywania pełnometrażowych filmów FullHD 3D), dzięki temu zmieścimy na nich całą masę rodzinnych, krótszych, pamiątkowych nagrań, nawet jeżeli zarejestrowane zostały w najwyższej rozdzielczości.

Podsumowując, MakeBD jest bardzo ciekawą propozycją do bardzo szybkiego przygotowywania prostych, gotowych do odtworzenia w kinie domowym płyt Blu-Ray. Pamiętajmy, że aplikacja pozwala jedynie przygotować odpowiedni zestaw plików - samo wypalenie nośnika musimy wykonać przy pomocy innego oprogramowania lub wykorzystując narzędzie wbudowane bezpośrednio w Windowsa.

Uwaga!
Program nie jest już eozwijany, i został usunęty z serwerów producenta.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
MakeBDMakeBD 1.1.0 Beta
Wersja rozwojowa
5.35 MB | 2015-05-08

Ilość pobrań: 207 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
MakeBD