w
googluj

TDMore Free DVD Copy 1.0.1.0


TDMore Free DVD Copy to program do kopiowania i zgrywania płyt DVD. Cechuje się prostą obsługą i atrakcyjnym interfejsem, co może stanowić duże atuty dla użytkowników szukających nieskomplikowanego w obsłudze oprogramowania, dzięki któremu szybko osiągną oczekiwany efekt. Prócz podstawowych możliwości związanych z zarządzaniem płytami DVD, program oferuje również narzędzia pozwalające edytować zawartość kopiowanych danych, dzięki czemu samodzielnie możemy zdecydować na przykład o skopiowanych językach czy dostępnych lektorach. Obsługiwane są formaty DVD 5 oraz DVD 9.

Podobnie, jak w wielu innych programach tego typu, obsługa opiera się na kreatorze, którego kolejne kroki przeprowadzają nas przez niezbędne, do utworzenia nowego projektu etapy. Pierwszym z nich jest wybór urządzenia wejściowego, w przypadku, gdy zajmować się chcemy kopiowaniem płyt lub wskazanie pliku obrazu dysku, jeśli naszym celem jest wypalenie na płycie zgranych wcześniej danych. Na tym etapie obsługiwana jest wygodna technologia "drag and drop" (przeciągnij i upuść), dzięki której import plików jest dużo uproszczony. Kolejne kroki kreatora umożliwiają użytkownikowi nagranie wybranego pliku na płytę, bądź do innego pliku obrazu, a wcześniej ewentualną edycję, w efekcie której możemy na przykład zmniejszyć ilość miejsca, które zajmuje film.

Ustawienia dostępne w programie ograniczono do tych niezbędnych, a zaliczyć do nich można między innymi kilka opcji związanych z technicznymi preferencjami wypalania dysków oraz wybór kodu regionu nagrywanych płyt. Pozwoli to dostosować wymogi nagrywanego dysku do obszaru, w którym ma być odtwarzany (ustawienie to można zapisać na stałe lub edytować przy każdym projekcie).

Uwaga!
Instalacja programu wymaga zrestartowania komputera.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
TDMore Free DVD CopyTDMore Free DVD Copy 1.0.1.0
Wersja stabilna
32.44 MB | 2015-01-21

Ilość pobrań: 321 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
TDMore Free DVD Copy