w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 395
Wszystkich postów: 938480
Wszystkich tematów: 138718

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Soft4Boost Easy Disc Burner 8.4.5.391


Soft4Boost Easy Disc Burner to program służący do wypalania danych na płytach CD, DVD oraz Blu-ray. Aplikacja obsługuje płyty RW oraz technologię BD-RE, umożliwiającą wielokrotny zapis na płytach Blu-ray, oraz dyski dwuwarstwowe (o zwiększonej pojemności).

Program dysponuje bardzo prostym interfejsem, dzięki któremu nagrywanie płyt stanie się kwestią dosłownie kilku kliknięć. Pliki i foldery dodajemy za pomocą wygodnego eksploratora lub przeciągnięcia na obszar główny aplikacji. Możliwe jest także wypalenie zapisanego na dysku obrazu płyty CD, DVD lub Blu-ray. Kolejnym krokiem jest wybór napędu, którym chcemy się posłużyć do nagrywania, oraz określenie prędkości całego procesu; domyślnie wybrana jest maksymalna dostępna szybkość. Można także nadać nazwę naszej płycie.

Jeśli po zakończeniu nagrywania chcemy sprawdzić poprawność wypalonych danych, należy zawczasu zaznaczyć opcję „Verify disc”. Z kolei jeśli chcemy, by po zakończeniu procesu dysku nie można było już zmodyfikować, należy użyć opcji „Finalize disc”
Wielkim plusem programu jest jego estetyka; do dyspozycji otrzymujemy 11 skórek, wzorowanych m.in na stylistyce Androida, Ubuntu, pakietu MS Office czy iTunes, między którymi można się szybko przełączać.

Program Soft4Boost Easy Disc Burner polecamy użytkownikom, którym zależy na prostym i bezpłatnym, lecz solidnym narzędziu do szybkiego nagrywania płyt.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (35 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Easy Disc BurnerSoft4Boost Easy Disc Burner 8.4.5.391
Wersja stabilna
15.2 MB | 2024-05-04

Ilość pobrań: 1747 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Soft4Boost Easy Disc Burner