w
googluj

TMPGEnc Authoring Works 7.0.11.12


TMPGEnc Authoring Works to rozbudowany program do tworzenia (nagrywania, authoringu) płyt DVD oraz Blu-Ray. Został wyposażony w szereg przydatnych narzędzi, dzięki którym bezpośrednio przed nagraniem, będziemy mogli odpowiednio dostosować filmy (poddać je edycji, zmodyfikować ścieżkę dźwiękową oraz liczne ustawienia). Mimo to, aplikacja pozostaje prosta w obsłudze, a jeśli dodatkowe możliwością związane z obróbką nas nie interesują - również dość szybka, ponieważ pozwala nagrać płytę wynikową w zaledwie kilku krokach kreatora.

Rozbudowany jest już etap importowania do programu plików. Można w tym celu wykorzystać wiele źródeł, w tym pliki z dysku, inne płyty z nagraniami oraz bezpośredni przekaz z kamer. Wybrane nagrania pojawiają się na liście, z której możemy przejść do ich edycji. Otwierane jest nowe okienko, w którym pojawia się dopracowany edytor z kilkoma widokami, osią czasu oraz opcją dodawania efektów. Zmieniony materiał aktualizowany jest następnie na liście. Samo nagrywanie płyty odbywa się jednak w osobnym kreatorze, do którego dostaniemy się z pierwszego okna wyświetlanego zaraz po uruchomieniu aplikacji. Cały proces sprowadza się do wyboru odpowiednich nagrań oraz podstawowych ustawień płyty i nagrywarki.

Warto zwrócić uwagę, iż program został dopracowany również od strony technicznej: wpiera technologię CUDA układów graficznych Nvidia oraz został zoptymalizowany pod kątem procesorów Intel. Dzięki temu użytkownicy, którzy dysponują odpowiednim sprzętem, zyskają zauważalnie szybszą pracę aplikacji (głównie edytora, który musi zajmować się również renderingiem scen po edycji).

Ograniczenia!
• Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.
• Dodatkowym ograniczeniem wersji testowej jest wyłączona opcja zapisu i wczytywania projektów oraz grupowej obróbki plików, a na materiale wynikowym generowany jest znak wodny.

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczne jest posiadanie dodatku Service Pack 3.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
TMPGEnc Authoring WorksTMPGEnc Authoring Works 7.0.11.12
Wersja stabilna
1106 MB | 2023-09-01

Ilość pobrań: 414 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
TMPGEnc Authoring Works