w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 395
Wszystkich postów: 938480
Wszystkich tematów: 138718

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Blue-Cloner 2024 13.40 Build 860


Blue-Cloner to niewielki program do szybkiego kopiowania i archiwizowania płyt Blu-ray: dane mogą być zapisane na innej płycie BD, DVD oraz na dysku komputera w formie odpowiedniego archiwum. Program oferuje kilka ciekawych ustawień związanych z nagrywaniem, dzięki czemu stworzona kopia niekoniecznie musi być repliką 1:1 (w kontekście prędkości zapisu czy stosowanego kodowania dla danych).

Choć z początku niewielki (choć nowoczesny i dopracowany) interfejs nie sprawia takiego wrażenia, znajdziemy tu całkiem sporo możliwości i funkcji. Zaliczyć do nich należy między innymi opcję przegrania dysku Blu-Ray na jego inny typ (np. BD-50 na BD-25), kopiowanie danych na płyty DVD-5 lub DVD-9 (również z wykorzystaniem AVCHD), czy kopiowanie „tylko filmu”, co pozwala zaoszczędzić miejsce na płycie, pozbywając się dodatków czy innych wersji językowych. Program dostosowano do obsługi płyt z wszystkich regionów geograficznych (A, B, C). Dużym plusem całej aplikacji jest dostosowanie jej do możliwości sprzętowych coraz bardziej rozwijających się podzespołów: jeśli dysponujemy kartą graficzną nVidia lub AMD z odpowiednimi możliwościami, kodowanie filmów mocno wykorzystuje technologię CUDA lub DXVA2, co bardzo wyraźnie przekłada się na skrócenie czasu niezbędnego do przeprowadzenia całej operacji.

Ponieważ mamy do czynienia z wersją testową programu, nie sposób nie zwrócić uwagi na cenę pełnej wersji. Decyzja o zakupie należy w ostateczności do użytkownika, jednak naszym zdaniem 60 dolarów (w chwili obecnej równowartość ok. 240zł) za tego typu aplikację jest raczej ceną wygórowaną.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona do możliwości wykonania kopii tylko jednej płyty.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Blue-ClonerBlue-Cloner 2024 13.40 Build 860
Wersja stabilna
50.7 MB | 2024-06-13

Ilość pobrań: 216 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Blue-Cloner