w
googluj
pl

CloneBD 1.3.1.0


CloneBD to program do zgrywania (ripowania) zawartości płyt Blu-Ray oraz ich kopiowania na nowe, czyste nośniki tego typu. Obsługiwane są płyty z każdego obszaru geograficznego (A, B oraz C). Aplikacja umożliwia przy tym przeprowadzenie konwersji pomiędzy formatami: w przypadku zgrywania materiału na dysk komputera m.in. do formatu AVI, MP4, MKV lub bezpośrednio pod wymagania konkretnych urządzeń - np. smartfonów, z kolei przy bezpośrednim kopiowaniu płyt z „dużej” płyty Blu-Ray do formatu BD-25, BD-9 lub DB-5.

Na liście przydatnych funkcji znajdziemy również ciekawą możliwość własnoręcznego wybrania tylko tych elementów wideo, bądź ścieżek dźwiękowych filmów, które nas interesują, oszczędzając tym samym miejsce na dysku komputera, co może mieć szczególne znaczenie w przypadku archiwizacji danych. Program pozytywnie zaskakuje również od strony całkowicie technicznej: choć z pozoru nie mamy wrażenia, że korzystamy z aplikacji tak zaawansowanej, zaimplementowano tutaj pełne wsparcie dla procesorów graficznych Nvidii, wykorzystujących technologię CUDA. Pozwoli to użytkownikom tych urządzeń znacznie skrócić czas potrzebny do zgrania zawartości płyty Blu-Ray do pamięci komputera.

Sama obsługa programu jest zaś bardzo prosta. Sprowadza się do wyboru opcji przy pomocy dużych ikon oraz korzystania z typowych, systemowych eksploratorów. Do ustawień dostaniemy się z poziomu górnego paska (ikonki umiejscowione zostały w prawym, górnym rogu). Polska wersja językowa interfejsu stoi na dobrym poziomie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 21 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
CloneBDCloneBD 1.3.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
38.2 MB | 2023-06-14
CloneBD 1.3.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
40.8 MB | 2023-06-14

Ilość pobrań: 661 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
CloneBD