w
googluj

Soft4Boost Burning Studio 7.7.7.429


Soft4Boost Burning Studio to rozbudowany, ale prosty w obsłudze i stosunkowo lekki dla systemu program do tworzenia wszelkiego rodzaju nagrań na płytach CD/DVD/BD. Oferuje raczej klasyczny zestaw możliwości, w tym tworzenie najprostszych dysków z danymi, płyt audio, filmów DVD, wypalanie obrazów płyt ISO oraz tworzenie kopii istniejącego już nośnika. W ostatnim przypadku korzystać można z pośredniego nagrywania płyty na dysk, a jeśli dysponujemy dwoma napędami – z szybszego i wygodniejszego nagrywania „w locie”, czyli bezpośrednio z płyty na płytę.

Program łatwo obsługiwać, ponieważ interfejs został dość zmyślnie stworzony. Główne opcje, takie jak wybór rodzaju nagrywanej lub kopiowanej płyty, ustawiany jest w górnej części okna, przy użyciu dużych, ale też podpisanych ikon. Pozwala to naprawdę szybko poruszać się po kolejnych funkcjach. W przypadku nagrywania płyt, po wybraniu rodzaju nagrania, pozostaje nam zaimportować pliki, które mają zostać wypalone. W tym celu korzystamy ze standardowego eksploratora, ale można też użyć wygodnej metody „przeciągnij i upuść” (drag&drop), jeśli dany katalog czy plik mamy „pod ręką”, na przykład na pulpicie. Podobnie, jak w wielu innych programach tego typu, na bieżąco dodawane pliki do projektu są zarówno wyświetlane na liście (skąd można je jeszcze w razie potrzeby usunąć) oraz reprezentowane na pasku w dolnej części, który obrazuje ilość zajętego już na płycie miejsca.

Choć tak jak wspomniano na wstępie, aplikacja działa bardzo sprawnie i na tym polu może pobić kilku swoich konkurentów, to niestety jej uruchamianie (choć zajmuje kilka-kilkanaście sekund) jest już w porównaniu z konkurencją raczej czasochłonne. Nie zapominajmy jednak, iż w tym przypadku wszystkie dane programu ładowane są dopiero po uruchomieniu (inne programy często wykorzystują działające w tle aplikacje-launchery).

Ograniczenia!
Testowa wersja programu pozwala wypalić maksymalnie 3 płyty, a dodatkowo przy każdym uruchomieniu aplikacji, wyświetla okno zachęcające do rejestracji pełnej wersji (wykupienia licencji).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Soft4Boost Burning StudioSoft4Boost Burning Studio 7.7.7.429
Wersja stabilna
58.2 MB | 2023-12-02

Ilość pobrań: 555 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Soft4Boost Burning Studio
avatararrow
~siw | 2015.12.03 19:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety przechwaliłam po nagraniu 4 płyt koniec z nagrywaniem ;/
Soft4Boost Burning Studio 3.6.0.365
avatararrow
~Siw | 2015.12.03 19:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Rewelacja, szkoda, że testowa, ale jedyny program który działa na moim złomie ;p
Soft4Boost Burning Studio 3.6.0.365