w
googluj

SilentNight Microburner 6.0 Build 23


SilentNight Microburner to darmowy i lekki zestaw narzędzi do nagrywania płyt CD i DVD. Aplikacja posiada wiele ciekawych możliwości, a jednocześnie jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze.

W skład pakietu wchodzi pięć różnych komponentów, uruchamianych z poziomu okna głównego. Są to:
• Wypalarka płyt CD/DVD zawierających dane. Z jej poziomu szybko nagramy na płytę wszystkie potrzebne informacje, a także wyczyścimy płyty wielokrotnego zapisu (RW i inne) oraz zweryfikujemy poprawność nagranych danych. Możliwe jest także tworzenie dysków bootowalnych, zawierających np. kopię płyty instalacyjnej systemu. Co ciekawe, program radzi sobie również z tworzeniem obrazów płyt w formacie ISO oraz z wypalaniem ich na fizycznych nośnikach.
• Wypalarka płyt Music CD, współpracujących z większością odtwarzaczy.
• Duplikator płyt CD/DVD, dzięki któremu możemy „przepalić” płytę z jednego napędu do drugiego lub stworzyć jej dokładny obraz na dysku twardym.
• Narzędzia do tworzenia kopii zapasowych płyt oraz tworzenia okładek.

W pakiecie znajduje się także narzędzie do dzielenia plików na części o wybranej wielkości oraz późniejszego łączenia ich. Może się ono przydać, gdy rozmiary naszego pliku przekraczają pojemność pojedynczej płyty.

Program potrafi ponadto wypalać kilka płyt jednocześnie, obsługuje płyty Blu-ray i HD-DVD, zachowuje tagi ID3 podczas zgrywania muzyki z płyt i nie zostawia na dysku jakichkolwiek plików tymczasowych.

Mimo niewielkich rozmiarów, SilentNight Microburner to narzędzie kompletne, nie ustępujące funkcjonalnością wielkim pakietom do nagrywania płyt.

Uwaga!
SilentNight Microburner nie wymaga instalacji – można go przechowywać na pamięci przenośnej i używać na dowolnym komputerze wyposażonym w nagrywarkę.

By program działał poprawnie, należy wypakować oba pliki z archiwum RAR do jednego folderu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SilentNight MicroburnerSilentNight Microburner 6.0 Build 23
Wersja stabilna
1.37 MB | 2013-09-15

Ilość pobrań: 317 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
SilentNight Microburner