w
googluj
pl

Pomocnik gracza LOTTO 6.2.1


Pomocnik gracza LOTTO to niewielki program, który pomoże sprawdzić wygraną w zakładach gier liczbowych Totalizatora Sportowego. Aplikacja łączy się z serwerem Totalizatora i pobiera wyniki ostatniego losowania, po czym porównuje je z wytypowanymi przez nas liczbami. Wyniki losowania można również wprowadzić ręcznie, bez konieczności połączenia z Internetem. Liczby, które zostały wytypowane wcześniej na rzeczywistym kuponie, możemy podawać w specjalnym okienku programu. Później należy zapisać je jako zakład w opcjach Pomocnika gracza Lotto (zostaną wyeksportowane do pliku tekstowego). Niemal równie skuteczne będzie manualne utworzenie w notatniku Windows pliku TXT z naszymi typami, musimy jednak zwrócić uwagę na zasady wprowadzania liczb w zakładzie. Przy wyszukiwaniu wygranej należy po prostu wczytać wcześniej zapisany plik tekstowy, a wówczas numery w nim zawarte zostaną skonfrontowane z rezultatem losowania.

Program potrafi jednorazowo porównywać większą (dozwoloną przez Totalizator) ilość zakładów dla wyników gier takich jak Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi i Multi Multi Plus, Kaskada oraz Joker. Warto dodać, że zapisane zakłady można w łatwy sposób poddać edycji. Wartościową funkcją aplikacji jest losowe generowanie zakładów dla wszystkich wymienionych wcześniej gier, dla Lotto i Lotto Plus także na podstawie statystyki. Korzystając z tej opcji możemy określić ilość zakładów oraz liczb typowanych dla danej gry (jeżeli pozwala ona na określoną ilość zakładów i cyfr na kuponie). Oczywiście losowo wygenerowane zakłady również zapiszemy w pliku tekstowym i później za pomocą programu przeszukamy ten plik pod kątem trafień. Pomocnik gracza LOTTO oferuje także możliwość ustalania dni i godzin, w których automatycznie będą wyświetlane powiadomienia o nowych wynikach losowań - wystarczy skorzystać z opcji Terminarz Losowań. Należy pamiętać, że program nie obsługuje zakładów systemowych.

Szata graficzna aplikacji nie prezentuje się niestety zbyt efektownie, być może z czasem twórca dopracuje interfejs pod względem wizualnym. Obsługa nie powinna stanowić wyzwania nawet dla osób mało zaawansowanych informatycznie. W razie problemów, w programie dostępne są dokładne instrukcje, wyjaśniające krok po kroku jak przygotować zakłady i sprawdzić rezultaty losowań.

Wymagania!
Dla wczytania wyników losowania z serwera Totalizatora Sportowego wymagane jest połączenie z Internetem. W razie braku łączności z siecią, rezultaty losowań można również wprowadzać manualnie.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
Pomocnik gracza LOTTOPomocnik gracza LOTTO 6.2.1
Wersja stabilna
2.14 MB | 2018-07-16

Ilość pobrań: 1312 | W tym miesiącu: 22 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pomocnik gracza LOTTO