w
googluj

AbAlarm 9.0 (2014)


AbAlarm to mała, przydatna aplikacja pełniąca rolę budzika i minutnika. Obsługuje po kilka alarmów danego typu, którym można nadawać nazwy, a pozostały do notyfikacji okres obserwować na czytelnym wykresie pierścieniowym. Ważną cechą programu jest fakt, iż nawet po jego wyłączeniu, aplikacja automatycznie się uaktywni, aby poinformować użytkownika o zbliżającym się czasie wydarzenia, które zaprogramował w programie.

Obsługa AbAlarmu jest bardzo prosta, a ponieważ sama aplikacja została skonstruowana w sposób podobny do narzędzi kierowanych do systemów mobilnych, intuicyjność jest na najwyższym poziomie. Zaraz po uruchomieniu, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, która skieruje nas do ustawień minutnika lub budzika. Po wybraniu odpowiedniego czasu odliczania, możliwe jest nadanie nazwy alarmowi, aby wygodniej go zidentyfikować, w przypadku, jeśli ustawimy ich kilka.

AbAlarm obsługuje jednocześnie dowolną ilość alarmów oraz minutników. Wszystkie ustawione powiadomienia i pozostały do nich czas można wyświetlić w formie listy, po najechaniu myszą na zakładkę modułu, z którego korzystamy. Sama notyfikacja może polegać nie tylko na wyświetleniu komunikatu tekstowego. Program pozwala na przykład na zdefiniowanie niezależnych do każdego alarmu dźwięków. Dodatkowo akcją podjętą po zakończeniu odliczania może być także włączenie konkretnego programu lub wyłączenie komputera.

Dodatkiem w aplikacji jest możliwość korzystania z kilku szablonów czasomierzy, aby nie tracić czasu na definiowanie parametrów za każdym razem. Warto dodać, iż producent udostępnia krótki film prezentujący możliwości programu, który znajduje się pod tym adresem.

Uwaga!
Program występuje także w płatnej wersji, która rozszerza jego funkcjonalność o dodatkowe opcje związane z alarmami okresowymi.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
AbAlarmAbAlarm 9.0 (2014)
Wersja stabilna
2.88 MB | 2014-11-13

Ilość pobrań: 700 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
AbAlarm
avatararrow
~kocur | 2017.04.09 15:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
gdzie znajde spoleszczenie do tej wersji??
AbAlarm 9.0 (2014)