w
googluj

Live Interior 3D Free 2.0.3.763


Live Interior 3D Free – darmowa edycja programu do projektowania wnętrz w 3D i 2D przeznaczonego dla komputerów pracujących w oparciu o najnowsze systemy Windows z interfejsem ModernUI. Aplikacja jest prosta w obsłudze i oferuje całkiem pokaźną bazę elementów, dzięki czemu każdy będzie przy jej pomocy w stanie stworzyć interesuję wnętrze, a tym samym ułatwić sobie projekt remontu, czy wyposażenia nowobudowanego domu. Wśród interesujących narzędzi znajdziemy między innymi edytor materiałów, który pozwala dostosować wygląd różnego rodzaju metali, szkła czy też drewna, a następnie zastosować na wybrane powierzchnie.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji wykorzystujących interfejs Modern, mamy tutaj do czynienia przede wszystkim z minimalizmem. Wszystkie narzędzia dostępne są w formie sporych i czytelnych ikon na dole i górze ekranu. Dzięki rozmiarowi i umiejscowieniu, mogą się okazać wygodne w użyciu również przy użyciu palców – o ile dysponujemy komputerem z dotykowym ekranem lub tabletem, a nie zapominajmy, iż systemy, na które kierowana jest aplikacja, działają również na takich urządzeniach.

Tworzenie nowego projektu można rozpocząć całkowicie od podstaw lub skorzystać z gotowych przykładów. Można je swobodnie edytować, by wykorzystać na własne potrzeby, albo jedynie przejrzeć, w jaki sposób zostały ustawione poszczególne elementy, by w przyszłości podobnie realizować własne projekty. To dobre podejście, które zawsze chwalimy – uczenie się na przykładach jest naszym zdaniem, szczególnie w przypadku aplikacji związanych z projektowaniem, najefektywniejszą metodą poznawania funkcjonowania wszelkich narzędzi. Warto więc skorzystać z tego sposobu i tym samym szybko nauczyć się wszystkich opcji, by chwilę później już samodzielnie i swobodnie z nich korzystać.

Uwaga!
• Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.
• W naszej bazie znajduje się również Live Interior 3D Pro – testowa edycja rozbudowanej wersji programu, która oferuje więcej funkcji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Live Interior 3D FreeLive Interior 3D Free 2.0.3.763
Wersja stabilna
309.35 MB | 2016-08-22

Ilość pobrań: 2844 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Live Interior 3D Free