w
googluj

Live Interior 3D Pro 2.0.3.763


Live Interior 3D Pro to program do projektowania wnętrz w 3D i 2D, który oferuje wiele elementów wyposażenia i materiałów powierzchni. Jest przy tym przyjazny w obsłudze i z pewnością będzie mógł okazać się skutecznym narzędziem w ręku użytkownika chcącego w kilka chwil zaprojektować swoje wymarzone wnętrzna, czy też ułatwić tworzenie planu remontu jakiegoś pomieszczenia. Całość jest wygodna w obsłudze, między innymi dzięki interfejsowi opartemu na ideologii towarzyszącej ModernUI – sposobowi tworzenia aplikacji dla najnowszych wersji systemu Windows.

Wszystkie elementy są tutaj minimalistyczne. Narzędzia dostępne są na górnym i dolnym pasku w formie dużych i czytelnych ikon. Dzięki temu będą wygodne w obsłudze również wtedy, gdy z aplikacji będziemy korzystać na urządzeniach z ekranami dotykowymi; tabletach lub laptopach. Reakcje aplikacji na polecenia użytkownika są natychmiastowe, zaś rozmieszczenie wszystkich elementów faktycznie intuicyjne, co sprzyja łatwemu tworzeniu projektów różnego rodzaju.

Dużą zaletą, którą uznajemy za spore ułatwienie w poznawaniu funkcjonalności programu, jest dostępność kilku projektów startowych, z których na starcie można skorzystać jak z szablonów, ale też po prostu uruchomić je, by wyedytować niektóre elementy. W ten sposób zdecydowanie łatwiej jest poznać możliwości wszystkich narzędzi i w efekcie szybciej przystąpić do samodzielnego tworzenia nowych projektów. Podczas edytowania warto zwrócić szczególną uwagę na edytor materiałów, który pozwala wybierać różnego rodzaju pokrycia z naprawdę sporej biblioteki.

Uwaga!
• Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.
• W naszej bazie znajduje się również Live Interior 3D Free – uboższa w funkcje, ale darmowa edycja programu.

Ograniczenia!
W chwili tworzenia niniejszego opisu nie dotarliśmy do oficjalnej informacji o ograniczeniach płynących z testowej licencji programu – projekty można swobodnie zapisywać i eksportować, uzyskując pliki bez znaków wodnych producenta, zaś baza dostępnych narzędzi wydaje się być kompletna.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Live Interior 3D ProLive Interior 3D Pro 2.0.3.763
Wersja stabilna
309.2 MB | 2016-08-22

Ilość pobrań: 362 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Live Interior 3D Pro