w
googluj

3D Home Design by LiveCAD 3.1


3D Home Design by LiveCAD to program przeznaczony do trójwymiarowego projektowania budynków (z uwzględnieniem wyglądu zewnętrznego, w tym ogrodów oraz wyposażenia wnętrz), którego zaletami jest z pewnością łatwa obsługa oraz stosunkowo niskie wymagania sprzętowe, jak na efekty, które możemy za pomocą tego narzędzia uzyskać.

Tworzenie nowego rysunku sprowadza się do kilku typowych kroków, wśród których powinno się znaleźć wymiarowanie kolejnych ścian, okien i drzwi, a ostatecznie wyposażanie ich w faktury, kolory, a gotowych pomieszczeń w meble. Ciekawe mogą okazać się gotowe projekty, które można otworzyć w programie jako przykłady. Pozwolą one początkującemu użytkownikowi nie tylko na zebranie nowych pomysłów stylistycznych, ale przede wszystkim nauczą go możliwości programu i estetyki oznaczania tworzonych szkiców i rysunków.

W razie potrzeby program oferuje użytkownikowi kilka opcji w ustawieniach, co pozwoli dostosować program do własnych potrzeb. Podczas ładowania zaawansowanych już projektów do programu, warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ obfitujące w obiekty (meble i użyte opcje edycyjne) rysunki są skomplikowane, na obróbkę czego program potrzebuje nieco czasu.

Uwaga!
Program nie jest juz dłużej rozwijany.

Ograniczenia!
Testowa edycja programu posiada kilka ograniczeń, między innymi zubożoną bibliotekę elementów, jak również możliwość stworzenia maksymalnie jednego, dwupiętrowego budynku z pięcioma pokojami.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
3D Home Design by LiveCAD3D Home Design by LiveCAD 3.1
Wersja stabilna
190 MB | 2014-06-01

Ilość pobrań: 708 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
3D Home Design by LiveCAD