w
googluj
pl

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3 Prof (3.0.0.1)


SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród to rozbudowany program z polskojęzycznym interfejsem, który pozwala na projektowanie tytułowych budynków wraz z wnętrzami oraz otoczeniem pod postacią ogrodów. Charakteryzują go niskie wymagania sprzętowe, w porównaniu z konkurencyjnym oprogramowaniem oferującym podobną funkcjonalność.

Program umożliwia tworzenie nowych wizualizacji w profesjonalny sposób, zaczynając od dwuwymiarowego rzutu pomieszczeń oraz otoczenia domu, kończąc na wykończeniu wnętrz meblami z odpowiednią kolorystyką ścian czy podłóg. Poza projektem technicznym, aplikacja umożliwia tworzenie trójwymiarowych wizualizacji wraz z możliwością odbywania tak zwanych wirtualnych spacerów po pomieszczeniach z możliwością nagrywania filmów poglądowych. Ta opcja przyda się w szczególności wtedy, kiedy stworzony przez nas projekt będziemy chcieli udostępnić na przykład przez Internet współpracownikowi lub klientowi docelowemu do wglądu.

Ze względu na niskie wymagania sprzętowe, uruchamianie programu oraz obsługa jego narzędzi związanych z projektowaniem jest szybka, z kolei rendering gotowego projektu może już zająć dłuższą chwilę, szczególnie, jeśli nie korzystamy z komputera o wysokiej mocy obliczeniowej. Na czas ten wpływa dodatkowo użyta ilość elementów, co przekłada się na konieczność przeprowadzenia większej ilości kalkulacji świateł.

Uwaga!
Pełna wersja programu udostępnia ogromną bazę elementów, które można dodawać do projektu (kilka tysięcy).

Ograniczenia!
Wersja demonstracyjna daje dostęp do jednego elementu z każdej kategorii oraz nie pozwala zapisywać stworzonych projektów.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i OgródSAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i ... 3 Prof (3.0.0.1)
Wersja stabilna
21.44 MB | 2014-06-04

Ilość pobrań: 2226 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (1)
SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród
avatararrow
~Pogromca debilizmu | 2015.06.30 19:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co jest nie halo w SAM ZAPROJEKTÓJ DOM WNĘTRZE OGRÓD FULL ? Dajecie wersje demo ???
SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3 Prof (3.0.0.1)