w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 523
Wszystkich postów: 946581
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Envisioneer Express 7.2.C1.972


Envisioneer Express to program służący projektowaniu budynków i ich wnętrz, którego cechami szczególnymi jest dość duża ilość opcji oraz ciekawe możliwości wyświetlania efektów, na przykład z wykorzystaniem metody anaglifowej. Poza tym oferuje bogatą bibliotekę obiektów, które możemy umieszczać w projekcie oraz charakteryzuje się przyjazną obsługą.

Po pierwszym uruchomieniu programu może wydawać się, iż jest skomplikowany w obsłudze, jednak wystarczy chwila uwagi, aby przyzwyczaić się do logicznie rozmieszczonych narzędzi i ikon. Podczas włączania nowych funkcji, automatycznie aktywowany jest krótki samouczek, który podpowiada, jak należy danego narzędzia użyć.

Poniżej obszaru pracy mamy do dyspozycji wybór pomiędzy różnymi formami widoku. Do dyspozycji pozostaje klasyczny widok dwuwymiarowy, który najlepiej nadaje się do precyzyjnego umieszczania w projekcie nowych elementów oraz rysowania kolejnych ścian pomieszczeń. Trójwymiarowy podgląd polecany jest jako pomoc w dokładnym projektowaniu oraz forma pokazu końcowego gotowego dzieła. Możemy tutaj wykorzystać dwukolorowe okulary anaglifowe, aby zwiększyć wrażenie głębi, a przez to lepiej odczuć rozmieszczenie elementów w pomieszczeniu.

Uwaga!
Ze względu na ilość oferowanych w aplikacji elementów dekoracyjnych, instalacja jest dość czasochłonna. Na jej początku konieczny jest wybór preferowanych jednostek, na których będzie operować program (imperialnych lub metrycznych).

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Envisioneer ExpressEnvisioneer Express 7.2.C1.972
Wersja stabilna
234.41 MB | 2014-06-09

Ilość pobrań: 507 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Envisioneer Express