w
googluj
pl

Ashampoo Home Designer Pro 8.0.1


Ashampoo Home Designer Pro to potężny program, dzięki któremu możliwe jest tworzenie projektów domów, z uwzględnieniem niezbędnych podstaw, takich jak wymiarowanie i rozmieszczanie ścian czy okien, na wyposażeniu wnętrz skończywszy. Oferuje mnóstwo opcji ustawień każdego zastosowanego w projekcie elementu, dzięki czemu projekt można w pełni dostosować do własnej wizji i potrzeb. Na przykład sam tryb wyświetlania budynku posiada, prócz wyboru pomiędzy opcją 2D a 3D, bardzo bogatą listę opcji, obejmujących pozycję słońca wraz z jego odcieniem czy symulacją konkretnej strefy czasowej.

Na pierwszy rzut oka interfejs programu może wydawać się skomplikowany, jednak w rzeczywistości wszystkie narzędzia są w nim logicznie poukładane, a pierwsze wrażenie wynika jedynie z ogromu przycisków, które stanowią wygodne skróty do wielu opcji programu. Co istotne, Ashampoo Home Designer Pro pozwala na przemieszczanie pasków z narzędziami, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować wygląd programu pod własne preferencje.

Projektowanie domu za pomocą programu jest czystą przyjemnością, bowiem każda potrzeba projektanta może tu zostać zrealizowana. Producent pomyślał o edycji chyba każdego możliwego parametru, dzięki czemu tworzona symulacja może odpowiadać w stu procentach pierwotnym założeniom. Jeśli korzystamy z programu po raz pierwszy, z pomocą przychodzi film instruktażowy wraz z pomocnymi kreatorami używanych po raz pierwszy opcji. Dodatkowo na stronie producenta znajdują się tutoriale dotyczące wykorzystania dodatkowych narzędzi, jednak dostępne są one jedynie w języku angielskim.

Stworzony projekt można zapisać w wielu formatach oraz stworzyć odpowiednie podsumowania. Program posiada wbudowany moduł generujące tabelaryczne podsumowania, w których informuje na przykład o całkowitej powierzchni ścian lub ilości zastosowanych materiałów, co może okazać się przydatne w dalszym kosztorysowaniu projektu.

Uwaga!
Ze względu na poziom zaawansowania programu oraz ilość elementów, które oferuje w swoich bibliotekach, instalacja programu może trwać stosunkowo długo.

Ograniczenia!
Edycja trial domyślnie ograniczona jest do 10 dni działania, producent umożliwia jednak wydłużenie tego czasu aż do 40 dni. W tym celu należy dokonać bezpłatnej rejestracji użytkownika, podając jedynie prawidłowy adres e-mail - kod aktywacyjny zostanie przesłany w ciągu kilku minut. Poza dłuższym czasem działania programu, użytkownik zyskuje w ten sposób także szybszą reakcję pomocy technicznej oraz dostęp do rabatu na zakup pełnej wersji programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (24 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo Home Designer ProAshampoo Home Designer Pro 8.0.1
Wersja stabilna
1802 MB | 2024-04-09

Ilość pobrań: 1234 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Ashampoo Home Designer Pro