w
googluj

Roomeon 3D-Planer 1.6.2


Roomeon 3D-Planer to darmowe, zaawansowane narzędzie przeznaczone do trójwymiarowego projektowania pomieszczeń naszego domu. Cechuje się interfejsem przeznaczonym raczej dla początkującego użytkownika, ponieważ został on możliwie uproszczony oraz wzbogacony o możliwość dodawania nowych elementów projektu metodą "przeciągnij i upuść". Mimo to, efekty, jakie narzędzie pozwala osiągnąć, stoją na bardzo wysokim poziomie, bazując na renderowaniu na bieżąco z wykorzystaniem możliwości karty graficznej komputera, na którym program został zainstalowany.

Obsługa programu jest wygodna, dzięki logicznie rozmieszczonym w interfejsie narzędziom. Cały proces tworzenia nowego projektu zaczyna się od naszkicowania kolejnych ścian wraz z ich wymiarami. Na tym etapie możemy również przyśpieszyć swoją pracę, korzystając z gotowych szablonów, aby tylko nieco je zmodyfikować.

Ogromną zaletą aplikacji jest szeroka baza produktów, którymi możemy przyozdabiać tworzone przez nas wnętrza. Składa się ona z faktycznie istniejących mebli, materiałów i ozdób, które możemy kupić w sklepie. Obejmuje produkty wielu wiodących producentów (możemy dzięki temu na przykład pomalować ściany pomieszczenia kolorami konkretnego producenta, które potem możemy nabyć do realizacji stworzonego projektu w mieszkaniu).

Ograniczenia!
Aby skorzystać z wszystkich funkcji programu, konieczna jest darmowa rejestracja nowego użytkownika na stronie producenta (można to zrobić z poziomu samego programu). Aplikacja pozwala jednak na próbne zalogowanie się jako gość, bez podawania żadnych danych, dzięki czemu swobodnie możemy przetestować jej niektóre możliwości.

Wymagania!
Z powodu osiąganych efektów graficznych, program jest stosunkowo wymagający wobec sprzętu, na jakim działa (choć oczywiście wolniejsze komputery również uruchomią program, a jedynie płynność jego obsługi może stać na niskim poziomie). Producent na swojej stronie dość humorystycznie (ale również ze sporym marginesem) sugeruje, iż aby program miał szanse na płynną pracę, nasz komputer nie powinien być starszy niż 5 lat względem daty wydania aktualnej wersji programu.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
Roomeon 3D-PlanerRoomeon 3D-Planer 1.6.2
Wersja stabilna
53.02 MB | 2016-03-31

Ilość pobrań: 3431 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
Roomeon 3D-Planer