w
googluj

Realtime Landscaping Architect 2023 (23.16)


Realtime Landscaping Architect – rozbudowany program do aranżacji ogrodów, który na tle konkurencji wyróżnia się wieloma możliwościami edycji obiektów oraz ciekawymi widokami – poza klasycznymi 2D oraz 3D możliwe jest również wcielenie się w wirtualną postać i z kamery z pierwszej osoby przespacerowanie się po stworzonym ogrodzie. Wyświetlane są przy tym przyjemne dla oka animacje. Wszystkie obiekty i modele znajdujące się w programie są dopracowane wizualnie. Z powodzeniem projekty stworzone przy użyciu tego programu będzie można wykorzystać nie tylko jako prywatne pomoce, ale zapewne również na ścieżce zawodowej (choć tutaj będzie już konieczny zakup odpowiedniej licencji).

Interfejs programu jest czytelny, co zawdzięcza między innymi umieszczonym narzędziom na bocznym pasku oraz górnej wstążce. Ta ostatnia wizualnie wydaje się być nieco bardziej skomplikowana niż inne rozwiązania tego typu, jednak w praktyce obsługuje się ją świetnie. Dodatkowe ustawienia wszystkich umieszczanych w projektach elementów można znaleźć na dodatkowych panelach, które domyślnie wyświetlać się będą z prawej strony. Znakomitym rozwiązaniem jest dostarczenie programu wraz z gotowym, zaawansowanym projektem próbnym, który można załadować przy uruchomieniu i z powodzeniem edytować. Pozwoli to w dużo krótszym czasie poznać tajniki funkcjonowania aplikacji i dużo sprawniej przystąpić do tworzenia własnych projektów.

Warto zwrócić uwagę, iż ładowanie tak rozbudowanych projektów może okazać się czasochłonne. Jak w większości tego typu aplikacji, korzystanie z widoków 3D, a w tym przypadku w szczególności z widoku symulacji, wiąże się z koniecznością posiadania dość wydajnego komputera – szczegółowe wymagania są na bieżąco uaktualniane na stronie producenta.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do menadżera pobierania dostarczonego przez producenta programu. Zapewnia on pobranie najnowszej wersji aplikacji i co za tym idzie, wymaga do pracy połączenia z Internetem.

Ograniczenia!
• Opisywana, testowa wersja programu oferuje ograniczoną liczbę roślin i innych obiektów, z kolei na filmach wynikowych i wydrukach nanoszony jest znak wodny z logo producenta.
• Przez producenta wersja ta jest konsekwentnie opisywana jako dostarczona na łamach licencji Trial. Jest to mylne określenie, bowiem w tym przypadku funkcjonalność programu nie jest ograniczona czasowo, czego potwierdzenie można znaleźć na samej stronie producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (8 głosów)

Strefa Download programu
Realtime Landscaping ArchitectRealtime Landscaping Architect 2023 (23.16)
Wersja stabilna
5.25 MB | 2023-10-19

Ilość pobrań: 910 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Realtime Landscaping Architect