w
googluj

KD MAX 4.0


KD MAX to rozbudowane narzędzie do projektowania wnętrz kuchni, łazienek i salonów. Umożliwia własnoręczne wykonywanie mebli na bazie elementów i materiałów, których kształt i położenie można dowolnie edytować. Aplikacja obsługuje kontrolę kolizji umieszczanych w projekcie elementów, co przyśpiesza pracę projektanta, zdaniem producenta skracając czas potrzebny do wykonania całego projektu do zaledwie 15 minut.

Na efektywność pracy użytkownika ma również wpływ dostępnych narzędzi, które ułatwiają przeprowadzanie edycji kolejnych fragmentów szkicu w oknie edycji projektu. Należy do nich możliwość między innymi możliwość wymiarowania mebli w czasie rzeczywistym czy edycji poszczególnych elementów do nietypowych kształtów wymaganych przez docelowego klienta mebli z naszego projektu. Przydatna może też okazać się funkcja automatycznego dobru oświetlenia, której działanie opiera się na jednoczesnych przedstawieniu kilku propozycji punktów świetlnych w projekcie, z których użytkownik może wybrać ten najciekawszy.

Istotne są również szczegóły takie jak współpraca programu z pomieszczeniami o zupełnie dowolnych kształtach (na przykład nietypowych kątach kolejnych ścian) oraz bogata biblioteka gotowych obiektów, która może być dodatkowo rozszerzana modelami trójwymiarowymi z zewnętrznych stron internetowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Testowa wersja programu nie pozwala na zapisywanie stworzonych projektów.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
KD MAXKD MAX 4.0
Wersja stabilna
420.24 MB | 2014-06-01

Ilość pobrań: 2893 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
KD MAX