w
googluj
pl

3D Creator Family Line 3.1.3.25


3D Creator Family Line – program do projektowania kuchni stworzony przez znaną firmę Black Red White, specjalizującą się między innymi w produkcji mebli do różnego rodzaju pomieszczeń. Aplikacja umożliwia wygodne rozmieszczanie odpowiednich elementów w trójwymiarze, wykorzystując do tego aktualną ofertę tego producenta – na koniec możliwe jest wygenerowanie kosztorysu, czy nawet konkretnego zamówienia (aplikacja zestawia na liście wszystkie elementy, które powinniśmy zamówić, aby w rzeczywistości stworzyć podobny projekt).

Choć program nakierowany jest na stworzenie odpowiedniej aranżacji z wykorzystaniem mebli BRW, sam edytor nie jest ograniczony tylko do tego i umożliwia na przykład wstawienie do pomieszczenia odpowiednich ścianek działowych czy też innego umeblowania, drzwi, okien a nawet lodówek różnego rodzaju. Dzięki temu stworzony ostatecznie projekt będzie kompletny i pozwoli lepiej wyobrazić sobie ostateczny obraz pomieszczenia, naturalnie uwzględniając przy tym szereg ułatwień, jeśli zechcemy zamówić odpowiednie meble w Black Red White.

Co ważne w tym przypadku, obsługa programu jest prosta. Interfejs można uznać za minimalistyczny, w dodatku pozostaje przy tym czytelny. Program domyślnie uruchamia się w trybie pełnoekranowym. W praktyce jest to aplikacja webowa, która stale korzysta z internetowych zasobów. Z tego powodu, jeśli dysponujemy łączem o niskiej przepustowości, płynność korzystania z programu może na tym ucierpieć. Na szczęście raz pobrane elementy są później szybciej dostępne w ramach tego samego projektu. Pobieranie listy nowych elementów można zakończyć w trakcie, aby cała operacja została szybciej zakończona.

Wymagania!
Do działania niezbędne jest stałe połączenie z Internetem (mamy w zasadzie do czynienia z aplikacją webową wyświetlaną w oknie instalowanego programu).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (15 głosów)

Strefa Download programu
3D Creator Family Line3D Creator Family Line 3.1.3.25
Wersja stabilna
4.56 MB | 2017-08-07

Ilość pobrań: 3891 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
3D Creator Family Line