w
googluj

GiliSoft USB Stick Encryption 12.5.0


GiliSoft USB Stick Encryption to narzędzie zabezpieczające pamięci USB i inne typy nośników przed niepowołanym dostępem. Podstawową funkcją oferowaną przez aplikację jest dzielenie przestrzeni dyskowej na niezależne obszary - publiczny i chroniony. Drugi z nich szyfruje dane "w locie" za pomocą 256-bitowego algorytmu AES oraz wymaga podania hasła dostępowego. Jest to więc całkiem niezły sposób na uniemożliwienie odczytu dokumentów, wiadomości i innych wrażliwych danych. Według zapewnień producenta, GiliSoft USB Stick Encryption działa niezależnie od konfiguracji sprzętowej i systemowej komputera.

Program został wyposażony w przyjazny interfejs użytkownika, usprawniający instalację i korzystanie z zabezpieczonych pamięci USB. W głównym oknie aplikacji znajdziemy kilka podstawowych opcji, odpowiedzialnych za: konwersję systemu plików z FAT na NTFS, tworzenie chronionego obszaru, zmianę hasła dostępowego, usuwanie zabezpieczeń i przywracanie domyślnego stanu urządzenia. Aby w dowolnym momencie skorzystać z obszaru chronionego, należy uruchomić z poziomu zabezpieczonej pamięci plik "agent.exe", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Dużą zaletą narzędzia jest możliwość dokładnego ustalenia podziału na przestrzeń prywatną i publiczną. Odpowiedni suwak znajdziemy w dolnej części okna. Aplikacja posiada również podstawową dokumentację, dostępną na oficjalnej stronie produktu.

Ograniczenia!
Program jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Wydanie testowe pozwala na maksymalnie 10 uruchomień aplikacji. W celu zniesienia ograniczeń należy zakupić kod aktywacyjny.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
GiliSoft USB Stick EncryptionGiliSoft USB Stick Encryption 12.5.0
Wersja stabilna
12.5 MB | 2024-05-20

Ilość pobrań: 677 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
GiliSoft USB Stick Encryption