w
googluj

BCTextEncoder 1.03.2


BCTextEncoder jest niezwykle prostą i łatwą w użyciu aplikacją, która polega na szyfrowaniu oraz odszyfrowywaniu danych tekstowych. Program jest całkowicie darmowy i występuje w wersji portable, nie wymagającej instalacji.

W głównym oknie aplikacji mamy możliwość wpisania bądź wklejenia tekstu, który następnie jest kompresowany, szyfrowany i konwertowany do odpowiedniego formatu tekstowego. Nasz tekst może zostać zapisany do pliku w formacie .txt jako zaszyfrowany (opcja "Save encoded text to file") bądź odkodowany (opcja "Save decoded text to file"). Istnieje także usługa skopiowania naszej wiadomości do schowka ("Copy decoded text to clipboard after decoding" i "Copy encoded text to clipboard after encoding") oraz usługa wysłania naszej zakodowanej wiadomości przez skrzynkę pocztową e-mail (wymagane jest konto Microsoft Outlook).

Program ten wykorzystuje szyfrowanie przy pomocy hasła oraz kryptografię klucza publicznego (opcja "Choose Public Key for Encoding"). BCTextEncoder zawiera także generator do tworzenia prywatnych kluczy i certyfikatów (opcja Generate New Public/Secret Pair). Możemy również importować istniejący klucz prywatny.

Aplikacja spełni oczekiwania wszystkich użytkowników, którzy pragną zabezpieczyć swoje wiadomości tekstowe przed osobami niepowołanymi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
BCTextEncoderBCTextEncoder 1.03.2
Wersja stabilna
1.26 MB | 2017-12-25

Ilość pobrań: 363 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
BCTextEncoder