w
googluj

Data Protecto 2.1.2


Data Protecto to zestaw kilku narzędzi z dziedziny szeroko pojętego bezpieczeństwa, dzięki którym będziemy mogli pracować na plikach (zarządzać ich szyfrowaniem, dostępem, możliwościami usuwania oraz widoczności) oraz na hasłach, a dodatkowo bezpowrotnie skasujemy wybrane przez nas dokumenty oraz zaszyfrujemy klucze USB.

Z początku może wydawać się, że interfejs programu jest mało intuicyjny, jednak wystarczy kilka chwil aby przyzwyczaić się do wygodnego podziału aplikacji na sekcje, które dostępne są z poziomu kart odpowiedzialnych za włączenie kolejnych modułów. Producent chwali się, iż każdy z nich korzysta z wyjątkowych rozwiązań, które przekładają się na zwiększenie bezpieczeństwa oferowanego w wyniku ich pracy. I tak na przykład szyfrowanie plików, przesyłanie ich do chmury, "cyfrowy portfel", tworzenie kluczy USB oraz menadżer haseł korzystają z 256-bitowego szyfrowania AES.

Na uwagę zasługuje pomoc, którą producent oferuje w użytkownikowi w przypadku ewentualnych kłopotów. Prócz dopracowanej bazy najczęściej zadawanych pytań, mamy również możliwość skorzystania z czatu na żywo z poziomu witryny internetowej programu, dzięki czemu mamy możliwość uzyskania bardzo szybkiej odpowiedzi z rozwiązaniem nurtującego nas problemu. Z poziomu samego programu mamy również możliwość uruchomienia poradnika użytkownika, który jest szczegółowy i ilustrowany, przez co stanowi wartościowe źródło pomocy.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Wymagania!
Aby skorzystać z wbudowanej w program opcji udostępniania plików poprzez internetowy dysk, będzie konieczne stworzenie darmowego konta użytkownika tej usługi (otrzymamy 500MB darmowego miejsca na dane).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Data ProtectoData Protecto 2.1.2
Wersja stabilna
15.35 MB | 2014-06-20

Ilość pobrań: 307 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Data Protecto