w
googluj

Anvi Folder Locker Free 1.2.1370


Anvi Folder Locker Free to program do łatwego nakładania ograniczeń na foldery czy pliki. Pozwala w kilku prostych krokach wybrać dodatkowe atrybuty zabezpieczające, dzięki czemu możliwe jest na przykład usunięcie wybranego folderu z widoku w eksploratorze czy zabezpieczenie go przed usunięciem. Co istotne, całość odbywa się za pośrednictwem czytelnego interfejsu, który pozwala wybierać kolejne opcje z wygodnych rozwijanych list, co stanowi duże ułatwienie względem sposobu, który do tej samej czynności dostępny jest bezpośrednio w Windowsie i wymaga zagłębiania się w opcjach kilku okienek.

Tutaj mamy do czynienia z wygodną w obsłudze aplikacją, która dodatkowo zabezpieczona jest głównym hasłem, co uniemożliwi zmianę ustawień widoczności folderów przez osoby trzecie, które korzystają z tego samego komputera. Hasło ustawiane jest przy pierwszym uruchomieniu (możemy wprowadzić również podpowiedź, na wypadek jego zapomnienia, jak również później ponownie je zmienić w preferencjach aplikacji). W nich z kolei znajdziemy także możliwość wyboru domyślnego ograniczenia dla nowych folderów czy plików, które dodajemy do listy. Wpływa to jedynie na szybkość obsługi, ponieważ cały czas pozostałe opcje są dla nas dostępne (wymagają tylko kilku dodatkowych kliknięć myszą).

Podczas pracy w głównym okienku programu wyświetlana jest lista folderów, które dodaliśmy do bazy, by dodatkowo je zabezpieczyć. W prawej części nieustannie dostępna jest edycji wybranego obarczenia, a także możliwość skasowania danego elementu z listy, by tym samym jego widoczność w systemowym eksploratorze powróciła do standardowej.

Wymagania!
Instalacja programu wymaga zrestartowania Explorera systemu. Jeśli proces ten nie wykona się poprawnie automatycznie, należy przycisnąć na klawiaturze kombinację klawiszową Alt+Ctrl+Delete, następnie wybrać „Uruchom menadżera zadań”, w dolnej jego części kliknąć „Nowe zadanie...”, a w wyświetlonym oknie wpisać „explorer” i zatwierdzić przyciskiem Enter.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Anvi Folder Locker FreeAnvi Folder Locker Free 1.2.1370
Wersja stabilna
13.95 MB | 2017-03-21

Ilość pobrań: 453 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Anvi Folder Locker Free