w
googluj

GoCrypt Basic 0.9.29.0


GoCrypt to ciekawa propozycja oprogramowania szyfrującego, dzięki któremu zabezpieczymy najważniejsze dokumenty na naszym komputerze. Zaszyfrowane treści mogą zostać bezpośrednio wysłane mailem, opublikowane w chmurze (np. Dropboxie) lub udostępnione innym użytkownikom GoCrypta (wówczas mamy możliwość przekazania odbiorcy odpowiedniego klucza do zdjęcia zabezpieczeń z wysyłanego dokumentu).

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, ponieważ prócz czytelnego w obsłudze okna konfiguracyjnego działanie narzędzia, podczas instalacji automatycznie dodawany jest skrót do menu kontekstowego systemu, dzięki czemu przeglądając pliki na dyskach komputera, mamy możliwość bezpośredniego ich zaszyfrowania bo wybraniu odpowiedniej funkcji z menu wyświetlanego prawym przyciskiem myszy.

W razie problemów z obsługą programu warto zwrócić uwagę na wsparcie dostępne z poziomu strony internetowej producenta, w którym znajdziemy odpowiedzi na wiele najczęściej zadawanych pytań. Wiedza, która jest tam prezentowana, jest bardzo konkretna, dzięki czemu szybko znajdziemy odpowiednie rozwiązanie napotkanego problemu.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Ograniczenia!
Darmowa licencja przyznawana jest na rok i po tym czasie wymaga odnowienia.

Wymagania!
Korzystanie z programu wymaga uprzedniego założenia konta użytkownika, co odbywa się bezpośrednio z programu, po instalacji.

Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GoCrypt BasicGoCrypt Basic 0.9.29.0
Wersja stabilna
50.9 MB | 2014-06-27

Ilość pobrań: 286 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
GoCrypt Basic